Кола под наем в София

  • 703
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте момичета. Пускам темата с надеждата да ми препоръчате фирма за коли под наем в София. Не познавам града и нямам много близки там, поне не и такива , които да са наясно с това. Ползвали ли сте подобни услуги? Цената не е най-решаващото нещо, по-скоро сигурността, че децата си ще возя. Не търся качество за без пари, но и не бих си дала парите за нищо, ако ме разбирате.
Благодаря предварително.
Ако администраторите решат , че тематан е е за тук, моля да я преместят. Просто аз си мисля, че ако някой е ползвал такива услуги , то тава са мамите от чужбинския форум - предимно . Simple Smile

# 1
  • Nederland
  • Мнения: 856
Има много фирми, които дават коли под наем в София, но аз мога да ти препоръчам "София Ауто" - те са официален дилър на Опел и Шевролет. http://rent.sofiaauto.bg/
Има голямо разнообразие на автомобили, като освен това могат да ти предоставят и шофьор.

# 2
# 3
  • Мнения: 69
  bouquet  bouquet  bouquet
Много благодаря ЛУРДЕС.

# 4
  • Мнения: 5
Определено бих препоръчала Мобил Мания за коли под наем в София. Само нови коли - последният път, когато ги ползвах бяха 2007, 2008 а може вече да имат и 2009. Избор от всички класи. Определено съм супер доволна. Всички коли си имат климатик, а аз си избирам автомат. Много умерени цени, а ми правят и отстъпки, като на лоялен клиент. Персонала им е много качествен, но хайде да спра дотук, да не стане прекалено. Само тях препоръчвам на всички мои познати. А имайки предвид, че не познаваш града, добре е да ползваш и GPS...попитай за него.
Ето сайта: www.rentacarmm.bg

Общи условия

Активация на акаунт