Разочарована от "Хаджидрагановите къщи"

  • 1 843
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
За ресторанта в София иде реч. Посетихме го тези дни и съм много разочарована. Ходила съм преди известно време и впечатленията ми бяха отлични, но това, което е сега няма нищо общо с добрите ми спомени. Основно за храната ми е думата. Манджата беше приготвена набързо /притоплена на бързо може би е по-точният израз/. Питките, които уж "правели на място и ставали бавно" /цитирам сервитьора/ станаха моментално и каква изненада! В средата замръзнали, в краищата леко стоплени. Като ги хванеш и се разпадат. Салатите, които трябваше да са домашно произвоство /например айвар/ бяха забъркани с не особено висококачествени лютеници от магазина. Изобщо не беше вкусно - нищо от това, което си поръчахме. Затова пък на входната врата се мъдреше следния велик надпис: "Храна и напитки, внесени отвън, се таксуват по цени на ресторанта"!
Засега ми отпада от списъка с интересни кръчми.
Споделям, за да си имате едно наум, ако планувате посещение на това място. И да не си внасяте храна отвън, ей! Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 15:42 от Момиче

# 1
  • Мнения: 1 008
Ние преди често посещавахме този ресторант (Хаджидрагановите къщи на Козлудуй, нали за него говорим?) и аз откровенно доста го харесвах. Но,явно нещата са се променили.....

Общи условия

Активация на акаунт