Мъже се правят на хитри!

  • 8 702
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте,

Моя позната имаше семейни проблеми заради скрита програма на компютъра, която благоверният й инсталирал, за да записва всичките й писания в чата, посетените страници, независимо, че в history всичко е изтрито и т.н.
Та въпросът ми е знаете ли как да разбера дали и на нашия комп няма скрити програмки, щото съпрузите ни са си аверчета. Не че имам какво да крия, но ако разбера, че си е позволил да ме следи ще имаме тежък разговор Thinking......все пак аз не бих си позволила такова нещо ooooh!.
Мерси предварително! Mr. Green

# 1
  • Мнения: X
Звучи доста гадно....
Ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 2 716
Ако има глупостта да си признае, че ме е следил няма да му трябват програмки повече.
Не може ли да погледне в Контрол панел? Там трябва да има информация.

# 3
  • Мнения: 2 448
Да ме следи, не ми пука. Ако открие нещо, което не му харесва, проблема си е негов.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 431
Сложничко е за лаици в компютрите... Ако пък беше адванст, щеше сама да знаеш как. Поздрави.

# 5
  • Мнения: 107
Да. Чувала съм, виждала съм на един компютър. Не помня,как се казва. Само- че бяха три букви и първата е "n". Програмата позволява да се следи от друг компютър.

# 6
  • Мнения: 676
Любопитка, отвори си контрол панела, add or remove programs и от списъка там виж всички програми. Тези, които не са ти известни за какво служат провери в гугъл и ще разбереш отговора на въпроса си.

А Лизбет искам да попитам всички ли трябва да бъдат спецове в компютрите и нещо лошо ли има, когато не знаем как, да попитаме?

# 7
  • Мнения: 107
Любопитка, отвори си контрол панела, add or remove programs и от списъка там виж всички програми. Тези, които не са ти известни за какво служат провери в гугъл и ще разбереш отговора на въпроса си.

А Лизбет искам да попитам всички ли трябва да бъдат спецове в компютрите и нещо лошо ли има, когато не знаем как, да попитаме?


И start-all programs.
Има програми, които не влизат в add /remove programs.

# 8
Любопитка, отвори си контрол панела, add or remove programs и от списъка там виж всички програми. Тези, които не са ти известни за какво служат провери в гугъл и ще разбереш отговора на въпроса си.

А Лизбет искам да попитам всички ли трябва да бъдат спецове в компютрите и нещо лошо ли има, когато не знаем как, да попитаме?


там отдавна проверих , просто мислех, че е нещо по-сложно, защото действително не съм чак такъв специалист ....но и не затварям прозореца като в рекламата. Peace

# 9
  • Мнения: 7 914
 Joy
моя няма нужда от програма.. всичко се вижда, ама като не може да чете на български Whistling.. пък и аз почти всичко казвам Blush

# 10
  • Мнения: 431

А Лизбет искам да попитам всички ли трябва да бъдат спецове в компютрите и нещо лошо ли има, когато не знаем как, да попитаме?


Естеството на програмата е да е скрита. Моето мнение е, че човек с основни компютърни познания ще бъде затруднен в откриването й и търсенето не се свежда до Програм Файлс и кийлогър.ехе. Simple Smile Стъпките са различни, много, изискващи над средно ниво. Според мен. Хората над средното ниво по такива въпроси се обръщат в съответните технически форуми или ползват Гугъл. Иначе всеки може всичко да си пита, разбира се, и да не получава нужните отговори.

# 11
  • на майната си
  • Мнения: 424
Тези програми, ако са читави няма да ги намериш Simple Smile.
Виж приятелката ти с какво са следили и потърси и ти.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не бих ти помогнал, но както казва Лизбет, чети в гугъл ... има инструкции за всичко. макар че ако мъжо ти е умен нямаш шанс

# 13
  • Мнения: 107
В папка Recent или My Recent documents се виждат неща, които си отварял на компютъра.

# 14
  • Мнения: 2 153
Ужасно е да те следят......

Общи условия

Активация на акаунт