Въпрос към варненските майчета

  • 512
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,
търся частна дестка градина или занималня във Варна. Много ми се иска малкия да говори и на български, Rolling Eyes мисля че просто му липсват контакти с българчета. Та мисълта ми е когато се приберем към Варна да го пускам по за 3 - 4 часа с други деца и с надеждата да проговори на български.
Благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Малкият принц
 гр. Варна, кв. "Чайка", до бл. 19
 052 302 924, 052 300 514
 Частна профилирана гимназия по информационни технологии.  Изучават се английски и втори западен език, информатика и информационни технологии, широк спектър от извънкласни форми, ученически бизнесклуб по предприемачество. Частна детска градина.
Е-mail                office@TheLittlePrinceSchool.com

Тази инфромация намерих за частната детска градина, която знам във Варна. Обади се да разбереш изискванията, защото аз не мога да помогна.

поправям се, има още една Частна гимназия с преподаване на чужди езици "Знание и сила", която има и детска градина.
гр. Варна, кв. "Младост", до бл.150
052 456 907, 052 457 489


Информация почерпих от тук.

 

# 2
  • Варна
  • Мнения: 354
Сградата където беше "Знание и сила", е от доста време медицински център. Не знам дали не се е преместила някъде другаде, ама не е там със сигурност.

# 3
  • Мнения: 3 042
"Знание и сила" май вече не съществува.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А аз за първи път чух за това здание тъдява...
Чувала съм само за Малкият принц, честна детска гадина, пък и наблизо ми е, гледам дечурлиги ровят пясък и огласят махлата...

# 5
  • Мнения: 6 889
дам, знание и сила отдавна не е там...доколкото знам след това се преместиха някъде другаде, мисля че още съществува, защото съм виждала реклами във вестниците
но все пак не пращайте децата си там, отвратително е Naughty

Последна редакция: сб, 13 авг 2005, 21:32 от Бухтичка

Общи условия

Активация на акаунт