Тумор на малкия мозък

  • 42 006
  • 306
  •   1
Отговори
az sim maika na edno 5god. dete koeto e bolno ot meduloblastom na malkiq mozik.be6e operiran v sofiq na 22.07.08g. edna 4ast ot tumora be otstranen,sled operaciata po4nah me himio terapiq sled koeto i li4e terapiq. na 23.02.09 bqh me na MR i lekarite ni siob6tiha dobrata novina,4e ostatikit ot tumora e iz4eznal,ostanaha ni samo dva kursa himio terapii ,no az kato maika se strahuvam sled tova da nqma izrastaci ot tumora.az molq tezi maiki koito znaqt i mogat da razberat moqta bolka kato maika, da mi pi6at sled vsi4ko tova koeto se izvir6va v momenta moga li da raz4itam na bilkite ili na drugi lekarstva za da podirja dete to si s tqh i da nqma izrastik.

e:mail-kuklamu@abv.bg

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 17:04 от Mama Igi

# 1
  • Мнения: 80
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 molq vi kajete mi ne6to

# 2
  • Мнения: 26
дано се оправи детенцето ти   Praynig Praynig Praynig а на теб кураж Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 80
blagodarq vi  newsm45 i az se molq na bog da se opravi detenceto mi vie se molete za moeto angel4e

# 4
  • Мнения: 2 232
Дано всичко  е наред с детенцетоти след последните два курса няма проблеми повече. Praynig
Сили и кураж, дано Бог е с вас.

# 5
  • Мнения: 80
dano, blagodarq za podkrepata vi sega 4uh me edno lekarstvo v inetrnet  antimalignocit iskam da zakupq lekarstvoto oba4e ne mojem da se svirjim sis lekarq dr.Prodan Hristov.tova lekarstvo umirtvqval tumorni te kletki napilno, svirzah se edna maika na koqto deteto i e stradala ot si6tata diagnoza kato na6ata i tq kaza 4e sis tui lekarstvo e izlekuvala dete to si i sega dete to i e jivo i zdravo.jiveq s nadejdata 4e 6te moga da se svirja s lekrq i 6te zakupq lekarstvoto za deteto si stiskaite ni palci i se molete za nas  Hug Hug Hug

# 6
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Здравей,аз лично съм давала антималигноцит,и след 5 месечно приемане детето ми имаше рецидив 40мм.,за мен това е пълна глупост свързана с много пари,но това си е мое мнение разбирасе.А що се отнася,до твоите страхове,те разбирам напълно,аз вески ден живея с тях.Божа работа е дали ще има рецидив,искрено се надявам да нямате,молете се силно и вярвайте,че нещата ще се оправят.Сподели на какви билки разчиташ,и на какви лекарства сте.Желая ви късмет.

# 7
  • Мнения: 80
to4no za tova spodelih s vas imeto na lekarstvoto mnogo sa vajni mneniqta vi za mene za6toto samo vie mojete da me razbere te za6toto i vie ste maiki.nie v momenta sme na himio terapiq i ne priema me drugi lekarstva ostavat ni o6te 2 kursa.sled tova misleh da podirjam dete to si s tova lekarstvo antimalignocit i vitalni gibi za koito pro4etoh v edna bro6ura v bolnicata koqto sme nastaneni za terapiite(varna).

# 8
  • Мнения: 80
do kolko to razbiram i vie ste bolni ot tazi prokleta bolest i az vi jelq mnogo kismet dano bog da bide s vas.6te se molq i za va6eto dete i za vsi4ki deca koito sa bolni ot tazi prokleta bolest. a sega kak e dete to vi? Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig newsm45

# 9
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Благодаря ти за молбите,засега се справяме някак си,няма да и се даваме на тази гадина я.Желая ви от все сърце да се оправи детето ви,и пиши от време на време как сте,какво сте предприели занапред Hugтова е за твоето слънчице.

# 10
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
seviiiiiiiiii , кураж мила! Представям си какво ти е ,но не трябва да се предаваш.Мисли позитивно! Дано да оздравее детенцето!

# 11
  • Мнения: 80
много ти благодаря силви Hug Hug Hug,много благодаря на всички майки.Единственото което мога да направя за детето си е да се моля и да мисля позитивно защото той има нужда от мен.Но как издържам единственно аз знам няма ден без да съм плакала,за това реших да споделя с вас защото нямам сили вече не издържам да виждам моето малко англече как се мъчи пред очите ми,а аз не мога да направя нищо за него newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 12
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Ох,миличка така ме разстрои newsm45....Не се отчайвай,знам,че е трудно,и то много трудно,но вярвай и мисли само позитивно,това е много важно.Какво показва хистолигията,коя степен е гадината,какво казват лекарите....

# 13
  • Мнения: 80
Лекарите какво могат да кажат "От това по хубаво за сега няма" казаха последният път защо то туморът е изчезнало,но беше злокачествен за сега казват че всичко е наред някак си криво ляво били сме добре,но показатели те ни са винаги ниски и ние в момента пак сме във варна този път ни казаха че може би ще останем тук месец и половина,до като ни покачат левкоцитите,но след него има ме още два курса химио терапия и никой не ми казва какво да направя за детето си че да мога да си го спася защо на него господи защо на децата тази проклета болест се питам по някога.сега нали ти казах чух за това лекарство антималигноцит нали знаете че последно умира надеждата и това беше една надежда за мене,но и тя се изчерпа сега вече незнам как да се справя. newsm45 а твоето дете как е къде е тази проклета гадина в нея ???

# 14
  • Мнения: 80
 
  Случай на Емилия Желязкова - публикуван във вестник "Лекар"   
     
  ПИСМА ЗА НАДЕЖДА

ДЕТЕТО МИ СЕ
ИЗЛЕКУВА ОТ РАК
С "АНТИМАЛИГНОЦИТ"!

· Майката на спасената Деница - Емилия Желязкова, разказва пред вестник ЛЕКАР

Обръщам се към вестник ЛЕКАР, за да опиша случая с моето дете и хората да знаят, че ракът е победен от българина биохимик г-н Продан Христов - откривателят на лекарството АНТИМАЛИГНОЦИТ.
Благодаря на в. ЛЕКАР за стъпката, която направи, за да помогне и напомня на институциите - това лекарство да бъде регистрирано.
Искрено се надявам, че и други медии ще ги последват!
През 1996 година дъщеря ми Деница, която беше на 6 години, след типична симтоматика за заболяването и направен скенер, й се установи голяма туморна формация между малкия и големия мозък - гиганто-клетъчен астроцитом. Последваха две операции в София, тъй като при първата операция не бе отстранен изцяло. Постъпихме в детска онкология - Пловдив, за лъчетерапия.
По време на терапията детето получи парализи и направихме контролен скенер.
Оказа се че, туморът бе нараснал двойно.

ЗАВЕЖДАЩАТА НА
ДЕТСКА ОНКОЛОГИЯ
Д-Р СТОЯНОВА ДАДЕ
6 МЕСЕЦА ЖИВОТ
НА ДЕТЕТО МИ

Прибрахме се вкъщи и не знаехме какво да правим.
Случайно от една жена от карловско село научихме за откритието на г-н Продан Христов - лекарството против рак АНТИМАЛИГНОЦИТ. Отидохме в Карлово и по някаква случайност г-н Христов си беше в България.
Обяснихме случаят и му показахме скенера и той самият не даде никакви надежди, тъй като бяхме в категория "обречени", но каза да опитаме.
Даде ни лекарството без да плащаме.
Но чудото стана!
Лекувахме се с лекарството една година.

ДНЕС, 7 ГОДИНИ
ПО-КЪСНО,
ДЕТЕТО МИ Е
ЖИВО И ЗДРАВО

Завеждащата д-р Стоянова не може да приеме фактът, и казва да не се надяваме… Но тази нейна реакция пък аз не мога да я приема, защото това са лекари, които лекуват деца...
Преди два-три месеца правихме скенер в Окръжна болница - Пловдив, на който лекарите се струпаха и ни казаха, че не знаят какво да гледат, тъй като там няма нищо.
Накараха съпругът ми да донесе страрите скенери от преди седем години, за да сравнят и ни попитаха с какво сме лекували детето.
Казах им, че сме пили АНТИМАЛИГНОЦИТ, а те реагираха - "Искате да кажете, че сте пили лекарството на Продан Христов от Виена?" - отговорих им положително - да, точно това лекарство!
Реакцията им показва, че и те знаят за лекарството, но със сигурност предпочитат да мълчат.
Аз самата също имах онкологичен проблем, на шийката на матката, но знаейки вече за чудото АНТИМАЛИГНОЦИТ, не се подложих на операция, която ми предложиха, а започнах лечение с лекарството.
Изпих десет кутийки от него и отидох на контролен преглед на същото място, където ми сложиха диагнозата.

ОКАЗА СЕ, ЧЕ
НЯМА И СЛЕДА
ОТ РАКА

Лекарите се учудиха, че няма нищо и ме попитаха, с какво съм се лекувала.
Казах им - с АНТИМАЛИГНОЦИТ.

За мен ракът е победен, лекарството е АНТИМАЛИГНОЦИТ!
Учудва ме обаче фактът, че лекарите мълчат. Защо институциите нехаят и не правят нищо, за да се регистрира това феноменално откритие? Лекарството против рак е факт, и кога най-после някой ще застане зад откритието, за да бъде то регистрирано в България? Г-н Христов е правил няколко пъти опит да го регистрира, но винаги е срещал стена от мълчание. Лично е връчвал писмо на министър-председателя, Н.В. Симеон, за проблемите с регистрацията, но и той нищо не прави. През месец февруари м.г. писахме открито писмо до всички институции и медии, в което се подписах и аз, но отново мълчание. На всичко отгоре д-р Борисов, изпълнителен директор на ИАЛ, пусна преписка до пловдивска прокуратура и бях разпитвана.
Нима е престъпно да спасите детето си, или е престъпно да изпратиш лекарство, за да спасиш живот?
Престъпно е вашето поведение д-р Борисов, защото от десет години знаете за лекарството АНТИМАЛИГНОЦИТ и по всякакъв начин пречите да се регистрира.
Не си ли давате сметка, че така обричате много хора на смърт, които могат да бъдат спасени. Чуваме се с д-р Христов, тъй като взимаме лекарството всяка година профилактично и много пъти съм настоявала да дойде и да подаде отново документите, тъй като това лекарство е нужно на онкоболните, но ми е казвал, че докато вие, д-р Борисов, сте на този пост, той няма да дойде да ги подаде - и е прав. Смятам, че животът на стотици хиляди болни от тази коварна болест зависи от вашето служебно положение.
Подайте си оставката!

Това е условието на г-н Христов.

Аз съм на неговото мнение и съм убедена, че и болните от рак - също. На може да сте лекар и десет години да лишавате болните от това лекарство, като не го регистрирате.

АЗ СЪМ
МАЙКА НА ДЕТЕ,
КОЕТО Е
ИЗЛЕКУВАНО С
АНТИМАЛИГНОЦИТ,

но откъде ще го взема, когато г-н Христов спре да го произвежда и изпраща, тъй като трябва да го давам профилактично? Не става въпрос само за мен, онкоболните се нуждаят от лекарството - защото ракът е победен, а лекарството е АНТИМАЛИГНОЦИТ.
Написах това писмо до вестник ЛЕКАР, за да знаят и болни и здрави, че лек против рак съществува и трябва да се помогне за неговата регистрация тук, в България. Благодаря на г-н Христов, че спаси живота на детето ми и се прекланям пред откритието, което е направил!
Харчат се милиарди долари за откриването на лекарство против рака, а то е открито от българин и честта да го притежава се пада на България.
Вразумете, се господа управляващи, регистрирайте лекарството, защото всичко случило се досега, относно регистрирането на лекарството е античовешко.
Апелирам към тези, които се лекуват, или са излекувани с лекарството, нека пишат до в. ЛЕКАР, за да може хората да знаят!
- - -

Българи, излекувани от рак с АНТИМАЛИГНОЦИТ, вече са направили организация, която се бори да бъде регистрирано това лекарство у нас.
Ако тази регистрация стане факт, лекарството ще бъде безплатно за раковоболните. Днес една опаковка от него струва 117 евро, по думите на самия Продан Христов.
Вестник ЛЕКАР подкрепя тези хора в борбата да бъде поканен Продан Христов в България, лекарството му да бъде подложено на анализ, а след това - и да бъде регистрирано.
 
KAJETE MI SEGA NA KAKVO DA VQRVAM I KAKVO DA PRAVQ? newsm45 newsm45 newsm45 newsm45AKO TOVA LEKARSTVO E SPASENIETO NA DETE TO MI?

Общи условия

Активация на акаунт