Хранене нощем

  • 1 232
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Храним се  нощем през 3-4 часа,как да го откажа давам му вода но след половин час почва да реве

# 1
  • Мнения: 89
Кърмиш ли или сте на АМ? При теб ли спи? Захранваш ли?

# 2
  • Мнения: 177
На АМ,спи във нашата стая но във креватчето си,захранен е със зел. и плод. пюре

# 3
  • Мнения: 1 062
Сам ще се откаже, когато е готов за това.
Аз лично не съм залъгвала с вода, искаше да яде не да пие вода  Laughing
В един момент започна да измества часoвете и така
спря да се буди нощем за ядене.

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 23:05 от Black_rose

# 4
  • Мнения: 27 524
Защо трябва да го отказваш? Това е крайно погрешно, неправилно и ненужно. Бебетата трябва да ядат нощем, ако искат това. Не да се залъгват или отучват. Я ти се присвивай от глад, пък си пийни водичка  Wink
Давай докато иска!  Peace

# 5
  • Мнения: 349
Мисля, че първо трябва да разбереш дали се буди от глад или се буди защото го мъчат зъбки или нещо друго. Можеш да пробваш да му предложиш чай от този за лека нощ. Можеш да му дадеш и залъгалка, ако ползвате.

# 6
  • Мнения: 1 512
Когато е готово само ще се откаже от нощното хранене.Насила нищо не става,със залъгването с вода ще постигнеш само озверяло от глад дете.Давах мляко докато сама се отказа,никога не съм залъгвала с вода.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз давах разредено АМ. За 1 вечер се отказа. Незнам дали просто времето ли му дойде, но спря да се буди за мляко нощем

# 8
  • Мнения: 79
Ние все още си хапваме нощем и не виждам проблем.Когато реши сама ще се откаже.С баткото процедирах с водичка за да го откажа и резултата беше не яде мляко но до три годишна възраст пиеше вода на всеки час.Беше като часовник и не глътне ли глътка няма заспиване.Не го мъчи а си му давай да хапва.

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А защо искаш да го отказваш нощното хранене newsm78
Когато е готово детето само ще спре да се буди да яде.
Сина ми на 7м. спря да се буди за да яде през ноща.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Когато е готово бебето само ще спре , ние отказахме нощното хранене още в първи месец , а в началото на втория и това в полунощ .Сама обаче си изгради този режим и не съм предлагала вода , за да заместя хранене например .

# 11
  • Мнения: 2 334
Щом детето се буди гладно моето мнение е да му даваш мляко.Ти ако си гладна и пиеш вода дали ще стане номера?Едно от децата с които излизаме е на 1г.3м и все още се буди през нощта за мляко.Дъщеря ми се отказа още на първия месец от нощното хранене ,но си е до дете  Peace

# 12
  • Мнения: 69
не е много сигурно 4е се бъди от глад, въпреки 4е ако му дадеш мляко може би няма да откаже. моето мнение  ako е възможно нощното хранене да отпадне.със това ' детето не е готово' си патих до третата година с  каката. с малкия ве4е знаех и след 3-ия мес. отказахме нощ. хр.   всеки си има гледна то4ка де...

# 13
  • Мнения: 3 306
Защо трябва да го отказваш  Rolling Eyes  Детето само ще реши кога да се откаже  Peace 
Доротея е на 1 година и 11 месеца все още яде нощем  Wink  Баща ми до 2 клас е пил мляко с биба  Laughing  сега не помирисва

# 14
  • BG
  • Мнения: 1 900
Детето само ще си покаже кога да се откаже.Ние също ядем  между 1 и 3 посред нощ.Много зависи последно кога сме яли.Защото после си заспива и така си минават около 5;6 часа.Е няма да я мъча с водата де.

Общи условия

Активация на акаунт