Детски обувки на Ciao bimbi

  • 7 654
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Интересува ме дали сте купували от тези обувки http://www.ciaobimbi-bg.com/istituzionale/index.htm Много ми харесаха моделите,особено за момиченца.За пролетта търся нещо по-различно и качествено за децата,че в последните години все на едни боклуци попадам. Какви са цените им и доволни ли сте от качеството?Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 539
здрасти,ние имаме един чифт само,ботички,за есента или засега,отвсякъде са кожени,пише че стелката е с алое вера,дишаща,наистина не изпотяват крачето,засега са все още здрави,не си личи че са носени,но бяха малко скъпички,имаше намаление и бяха 70лв(а може и повече да бяха,защото ги купувахме есента,а не пазя касовата бележка) доколкото си спомням,цената без намаление също  не си я спомням,но те и КиК пак бяха към 65лв тогава.Хубавки са и малкия си ги носи с голямо удоволствие.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Купих есента зимни боти, около 78 лв. бяха ако не ме лъже паметта. Много здрави излязоха. Доволна съм. Сега сандали пак смятам от там да взема.  Peace

# 3
  • Мнения: 135
 Rolling Eyes всички ли цени са така 60-70лв на обувките ???

# 4
  • Мнения: 0
да малко са скъпички м/у 120-130 но си заслужава. В намаление ги има и по 70-80 Wink
стелките наистина са с алое вера и 100% естествена кожа.

# 5
  • Мнения: 13
Здравейте,
аз също искам да се включа в темата. Невероятни са им моделите, особено за момичета. Казвам особено за момичета, защото гледам само момичешките модели. Изцяло са от естествена кожа и подметките са много удобни за детското краче. Освен това тоаи сезон успях да си купя и за мен обувка, тип пантофка и определено вече на 100% съм на мнение, че са страхотни. Много са удобни и си струват парите.

# 6
  • Мнения: 544
В кои магазини ги продават?

# 7
  • Мнения: 0
Магазини в София : ул. "Патриарх Евтимий" 10 
Бургас, к-с "Лазур", бл. 117
Бургас, ул. "Хр. Фотев" 3, (улицата под Стоматологията)
Варна, ул. "Баба Рада" 6,    (зад хотел "Черно море)

# 8
  • Мнения: 55
В Пловдив имат ли магазин?

# 9
  • Мнения: 0
В Пловдив имат ли магазин?

за сега няма.

# 10
  • Мнения: 101
Дъщеря ми е доволна, значи и аз съм Simple Smile

Всъщност купих й ги преди седмица, но очевидно са й много удобни. Все още са й "любимите обувки". За здравина ще говорим след месец.

Пише, че са естествена кожа и отвън, и отвътре. Прави ми впечатление, че след няколко падания и ритания на камъни, още не са се обелили обувките отпред.

Струвата 79 лв., казаха, че са новата колекция, но пък, разглеждайки актуалния каталог, не ги виждам. Купих ги от един магазин в ТЦ Френдс (на Тодор Каблешков).

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 14:12 от VillyM

# 11
  • Мнения: 0
единственият магазин в София в който могат да се намерят новите модели е на патриарха.

# 12
  • Мнения: 212
Здравейте отново!Вчера на връщане от работа минах да разгледам "на живо "въпросните обувчици и харесах доста моделчата за малката.Стилни са,интересни,различни,изглеждат качествени.Цените са наистина височки,но пък май си заслужава.Помолих да ми запазят един модел,утре ще ги взема,дано и моята кокона да  ги хареса Grinning

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 675
Взехме на малката затворени обувки, за които ни увериха, че са подходящи за току-що проходили дечица. Много съм доволна като я гледам не само как ходи, а и направо тича, което не е само от обуките, разбира се. Цената беше 65 лв. с намалението. Peace

# 14
  • Мнения: 38
Взехме на малката затворени обувки, за които ни увериха, че са подходящи за току-що проходили дечица. Много съм доволна като я гледам не само как ходи, а и направо тича, което не е само от обуките, разбира се. Цената беше 65 лв. с намалението. Peace
От къде ги купихте и аз да отида

Общи условия

Активация на акаунт