Есен Down-Under - Австралия и Нова Зеландия 4

  • 18 981
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
Добре дошли отново а Антиподите  Mr. Green



Тази тема е продължение на третата тема, за мами и не само от тия земи, или вълнуващи се от тях.

Тук е есен, но добре, че имаме климатик. Е, вече не са тия жеги, но още го пускаме почти всеки ден, най-вече защото Никола се изнервя от жегата.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 00:36 от rikk

# 1
  • Мнения: 5 183
ПУ, първа в новата темичка!  Hug Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 780
Ейййййййййййййййййййййй, големи сте бързачки!!!!!!  Hug Heart Eyes

rikk, страшно си експедитивна и точна!!!!  Hug
Вие сте с климатик, ама аз днес тук цял ден не съм спирала отоплението (няма нищо, че миналият четвъртък бяхме на климатик  Crazy).

Я кажете сега как се превежда Grassland на ей тази карта http://www.bom.gov.au/climate/environ/other/kpn_group.shtml
Аз още не съм завършила презентацията, та затова..

# 3
  • Мнения: 494
Пу втора Simple Smile
Аз докато пиша в старата и ме изненадахте с нова. Браво Рикк. Сега ще копна каквото написах преди малко
Рикк, предполагам, че скоро ще почне и той да се заглежда по други деца. Денис много обича да гледа бебета и е много смешен. Става един сериозен и почва да ме гледа ту мене, ту бебетата, после се отпуска и почва да се смее и да се радва.
Мога да ви пратя малко снимки на моя мълчоган, които иска да даде е-маил Simple Smile

# 4
  • Мнения: 780
Пу втора Simple Smile
Аз докато пиша в старата и ме изненадахте с нова. Браво Рикк. Сега ще копна каквото написах преди малко
Рикк, предполагам, че скоро ще почне и той да се заглежда по други деца. Денис много обича да гледа бебета и е много смешен. Става един сериозен и почва да ме гледа ту мене, ту бебетата, после се отпуска и почва да се смее и да се радва.
Мога да ви пратя малко снимки на моя мълчоган, които иска да даде е-маил Simple Smile


Ха-ха-ха-ха.... втора, ама трета  smile3534
АЛФИ,  Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 494
Изпревари ме Simple Smile

# 6
  • Мнения: 329
Алфи, абе Денис колко дълго спи нощем без да се събужда? Никола започна да спи по 5-6 часа, че и повече, и се чудя - да се радвам ли, да се притеснявам ли? Дали не е много малък да стои толкова без храна?

# 7
  • Мнения: 494
Радвай се  Peace Ако съм късметлийка може да спи от 8-9 вечерта до 6-7 сутринта. То той се буди през ноща, нещо си говори извесно време и заспива. Аз понякога го чувам, ама ако не плаче не ставам. Понякога не може да заспи сам и се налага да се намеся, а понякога огладнява и пак трябва да стана. В най- лошия случай ставам 2 пъти на нощ. Не се притеснявай, той ако е гладен ще ти каже.

# 8
  • Мнения: 5 183
Рикк, няма какво да се притесняваш.
Дечицата си растат, спинкат и папкат всяко със свои си темпове.
Моят Томи, например от 6-тата седмица нататък започна да си спи по 7 часа на вечер, без да се събужда (и без аз да да правя каквото и да било). ПОсле започна да спи и по повече. Радвай му се. Сънят също "храни".

Мили, толкова ли е студено при вас?  Shocked Ние поак се радваме на циганско лято. Извадихме късите гащи, тениските, че и за бански беше тези дни.

# 9
  • Мнения: 19
Хоп ето ме и мен в новата тема.
 mili46 -честита годишнина...много да се обичате и дълги години да сте заедно...
 Ние тука още се борим с болестта..лоша работа...МАЙКА -кажи някой прахчета алтернатива на фервекс или упсарин,че такива тук не намерих и не знам с какво друго да се лекуваме освен с парацетамол и панадол.И сироп за кашлица ако ми кажеш..много ще съм ти благодарна Hug

# 10
  • Мнения: 780
Здравейте, дружина!

мама_Т, много дълго ви се проточи настинката, макар че кашлица май най-бавно отшумява. Ходихте ли на лекар? Да не би да е за антибиотик?

рикк, ти направо си късметлийка, че детенце спи толкова дълго. Значи е доволен и му е добре. Не бих го събуждала. Нека той сам си създаде рутина и режим.

Да се похваля, видях снимки на бебе Денис!!! Голям сладур! АЛФИ, снимката с АС/DC направо ме разби!!! Много ти благодаря, че сподели!  Hug

MAЙКА, да ти пожелая и аз лек път и чудесно изкарване в БГ с близките! Ти до последно ли си на работа?

# 11
  • Мнения: 5 183
МИли, до последно бачкаме, да.
Аз - защото нямам достатъчно отпуск, а е края на финансовата година и има много работа.
Ттаи - щото без него не могат ...

Мама_Т, аз се лекувам само с Парацетамол, мед, лимон, чай и разни витамини. Но доколкото знам, тук има Фервекс. Сиропите за кашлица напоследък много ги отричат (тези без рецепта) дето са универсални един вид ... Имали доста кофти странични ефректи ... след време, особено за деца ... Абе претопиха ме и мен и започнах да разсъждавам като киви.  Crazy
Това е много прехвалено. Аз лично му нямам вяра  Panadol Flu Strength Day & Night PE (има 16 дневни и 8 нощни капсули).

Active Ingredients  Paracetamol 500mg, Dextromethorphan HBr 15mg, Phenylephrine HCI 5mg (Night caplet also contains Chlorpheniramine maleate 2mg)
Approved Indications Provides fast, effective temporary relief of cold & flu symptoms, day and night. Symptoms include headache, sore throat, runny or blocked nose, dry cough, and body aches and pains.
Contraindications Hypersensitivity to any ingredient in the product
Precautions Do not use if you have high blood pressure
Adverse Effects DAY caplet may cause sleeplessness. NIGHT caplet may cause drowsiness. If affected do not drive a vehicle or operate machinery.
Directions Adults and children over 12 years: DAY caplet: 2 caplets every 4-6 hours as required. Maximum 4 DAY caplets in 24 hours. NIGHT caplet: 2 caplets before bedtime. Do not take the DAY caplets within 6 hours of the NIGHT caplets. Maximum 2 NIGHT caplets in 24 hours.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 14:18 от МАЙКА

# 12
  • Мнения: 494
Мили, благодаря  Hug

# 13
  • Мнения: 5 183
Мама_Т, не съм сигурна за Фервекс всъщност
Може и да няма, но със сигурност има лекарство на същия принцип - прахчета на основата на Парацетамол, с вкус на лимон, които се разтварят в гореща вода.
И аз нещо се разсополивих и гърлото ми драска. Пия Парацетамол на 4 часа.
От няколко дни сън не ме лови и съм превъзбудена от предстоящото пътуване. Системното недоспиване съсипва имунната система. Помня когато тръгвах за НЗ за първи път ... толкова се шашках, че се тръшнах с температура и направих Бронхит.
Ей, какво нещо е часовата разлика Simple Smile Утре рано сутринта летим, а лентичката ми показва, 4е остават 2 дни  Crazy newsm78

# 14
  • Мнения: 494
Майка, лек път и приятно изкарване в Бг  Hug. Чакаме те да разказваш как е по наще земи.

Общи условия

Активация на акаунт