Омръзнаха ми тези шарении!

  • 2 232
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 489
Вече ми се приискват дрехи с по-тъмни и по-убити тонове. Изморих се тотално от розово, зелено и светло-синьо.
Вече не ми се ходи и по магазините, направо се ядосвам.
Много ми отиват такива цветове, защото съм светла, но чак си мечтая за по-скучни цветове.

А пък съм много ограничена, защото почти навсякъде едно и също, хеле пък в Пловдив!

И за едно черно кожено яке за есента! И само дънки...

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Тук вече пуснаха новите колекции - цветовете са тъмни: кафяво, бордо, кармин, сиво и тъмно зелено. Разходи се до София!  Grinning  Щом си руса, кафяво много добре ще ти стои!
Аз от зелената вълна' си купих само един костюм, който е мноого бледо зелен, със сив оттенък, да не съм като всички. Обаче светло-синьото ми е любимо от години, имам безброй неща в този цвят (само св.сини якета- 4 бр. #Crazy)

# 2
  • Мнения: 588
Да бре,
еле пък тая фееричната мода, с многото волани - направо вече повръщам като видя пола с волани.
Всичкото циганка вече тръгна по улиците така с индийско-китайско  -цигански мотиви.
Я класика малко, ааааааааама ха!

# 3
  • Мнения: 6 155
На мен пък ми харесва да е шаренко  Grinning Обаче модата с тия волани, къдрици и щуротии... Sick                                                                     

# 4
  • Мнения: 2 596
Тук вече пуснаха новите колекции - цветовете са тъмни: кафяво, бордо, кармин, сиво и тъмно зелено.
О, значи това ще са хитовите цветове тази есен, супер. Много ги харесвам.

# 5
  • Мнения: 1 558
Aми в Халите в Пловдив бях приятно изненадана от едно магазинче, в което продаваха дрехи в бежово, капучино и шоколадово. Всички дрехи там бяха в тези цветове. Това определено не са моите цветове, но честно казано след всичката шарения и лъскави дрешки направо ми галеше окото.

# 6
  • Мнения: 5 500
Вече ми се приискват дрехи с по-тъмни и по-убити тонове.
Е, ми то дойде вече края на лятото и цяла есен и зима ще се находиш в убити тонове колкото щеш.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 715
Аз не се водя от модата, нося туй дет ми харесва и ми е удобно. Е, да, воалчета няма да турна. А и на панталоните с връзки отдолу още не съм им свикнала, нещо май не ми допадат.
И мойто кожено яке е кафяво. Карах мъж ми да си вземе кожено яке, обаче ... те едни такива странни ... тъкмо бяха прибрали черните (по не знам си каква причина) и имаше разни червенки, сини ... Да му се ***** на човек.
Иначе имам и шаренки блузи, но предпочитам белите и черни.

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В тази връзка - не мога да не се 'разпиша' и аз с нещо, което видях преди малко в друг форум и страшно ми хареса:



Ето и линк към някои есенни колекции:  Style

# 9
  • Мнения: 7 837
Розово - да, но ако става въпрос за Розовата пантера  Wink

Обичам да се обличам небрежно-елегантно. Да живеят джинсите и маратонките  Simple Smile  

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Таzи сутрин бях по някои магаzини и впечатленията са ми,  че цветовете zа есента / zимата са  лилаво, кафяво, оранжево, тъмноzелено, червено-кафяво и въобще раzлични нюанси на червеното, черно...

# 11
  • Мнения: 2 596
 CTramell, благодаря, много готини моделчета.

# 12
  • Мнения: 456
Освен цветовете дето изброявате по-горе, тук тази есен са хит джинсите и джинсови якета, поли , та дори и обувки. Мен лично много ме кефят.  Grinning. Аз също харесвам тези цветове, а в комбинация с джинси е супер!!! Flutter

# 13
  • Мнения: 2 596
Освен цветовете дето изброявате по-горе, тук тази есен са хит джинсите и джинсови якета, поли , та дори и обувки. Мен лично много ме кефят.  Grinning. Аз също харесвам тези цветове, а в комбинация с джинси е супер!!! Flutter
Ема, а джинсите какъв цвят са на мода, типично кафеви или и други. И още ситно рае или по-дебело?

# 14
  • Мнения: 456
Цветовете са тъмно кафяво, тъмно зелено, бежово, има едно мастилено синъо (много ефектно), както и зелено такова, черно разбира се, екрЮ. За това се сещам в момента. А за джинсите - ситно райе, даже има едни модели толкова ситно , че едва се забелязва и стои като велурено , но не точно. Та така  Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт