Лазерен пилинг

  • 9 249
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте!

Започвам тази тема за да събера повече инфо и отзиви за лазерния пилинг на лице - като евентуално средство за решаване на проблема с порите...

Аз не съм си правила, но много искам - за сега се заглеждам по фраксален лазерен пилинг...

Очаквам да споделите опит и инфо  Praynig

# 1
  • Мнения: 743
Има няколко теми по този повод. Аз също има проблем с порите и май досега не съм намерила начина да се преборя с него. Ще следя темата за информация.

# 2
  • Мнения: 156
аз също се интересувам. на 25 без един месец съм, а кожата на лицето ми е генетично с широки пори (и други проблеми).

# 3
  • София
  • Мнения: 74
Ето линк за дерматологичен център, където правят фракселен лазерен пилинг:

http://www.legeartisbg.com/index.php?id_c=16&lang=bg

Има ли някой впечатления от този център - в Стара Загора е - Леге Артис? А къде в София има такъв лазер?

carma police, didika, и аз съм с големи пори и този път съм решила, че жестоко ще се разправям с тях... Сега не е най - подходящия период за пилинг, но на есен започвам... Искам хубава кожа поне за малко.... Cry

# 4
  • Мнения: 156
аз знаех за химическия пилинг, че трябва есента и зимата да се прави. за лазерния не знаех. но и докато не се информирам от хора, които са си правили, няма да започвам.

# 5
  • София
  • Мнения: 74
аз знаех за химическия пилинг, че трябва есента и зимата да се прави. за лазерния не знаех. но и докато не се информирам от хора, които са си правили, няма да започвам.

Точно, то и аз като теб искам първо някакво инфо от хора с личен опит... Обаче в крайна сметка може би и без такова инфо ще се подложа...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Побутвам  темата, защото и мен ме интересува за заличаване на белези от акне, и то доста големички. Една позната козметичка ми препоръчва д-р Денкова от Есте клиник (знам със сигурност, че няма изгода от това). И мен ме интересува обаче мнение на някой, който вече е преживял процедурата и най-вече дали има ефект. Четох в един друг форум ужасни неща, в смисъл, че е много болезнено, а резултатът не е кой знае какъв. Не е и съвсем евтино. Все едно, решила съм другата седмица евентуално да отида на консултация, за да чуя какво ще ми кажат. А иначе самият пилинг трябва да е есента.

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм си правила лазарен пилинг при д-р Денкова есента,много добре работи, прави го с упойка.Ако някой се интересув,мога да обясня подробно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Моля те, пиши всичко, което се сетиш, може и на лични. А ефектът е добър ли е ?

# 9
  • Мнения: 0
Здравей Clere!
Първо и най- важно докторката е много мила, обяснява всичко дори и потелефона.Второ и не по-малко важно лезера им е много добър, а и тя си разбира от роботата.Авярвай аз съм си патила много от доктори прехвалени.Сега за лазера,правеше го само в петък с упойка няма болка няма нищо не и страшно.Подготвят те, бият упойката нечустваш нищо тя е местна но аз заспах, понеже бях пътувала 7 часа.Като събудих отидох веднага пред огледалото да видя дали не съм окепазена и аз чувала срахотий ,бях силно зачервена  без болка ,една младичка сестра кръжеше около мен и ме гевезеше,чуствах се добре и като принцеса обгрижвана.След това дойде докторката обясни всичко какво ме чака, а то е поне 4,5 дни вкъщй . НА следващия ден цялото лице беше на раета от обработена и здрава кожа,мазна от вазелина за да не ми опъва .На 5 ден пада всичко, а отдоло кожата е като бебешко дупе, бяло нежно без една поричка бе красота след това трябва да се пазиш това е.Ако те интересува още нещо питай ще ти отговоря.Врочем забравих аз търсех лифтинг ефект.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Благодаря ти много   bouquet Моята позната също търси лифтинг ефект, но смята, че и при мен може да има ефект за заличаване на белезите. При всички случаи аз ще отида на консултация, за да може да ме види докторката и да си каже мнението.

# 11
  • София
  • Мнения: 74
sisa_69, благодаря за окуражителния коментар! Ще звънна в клиниката да се посъветвам с въпросната доктор Денкова! Е така като прочета нещо подобно и ми се ще да е есен вече.... Blush Mr. Green

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета cleare и Noir извинявайте за правописа сега го видях. cleare  твоят проблем ако е белези или пори лазера е идеален  и за теб.Влез в сайта на клиниката и най - отдолу е сайта на производителя, там има видео с демострация и ако разбираш езика чудесно.Аз съм се интересувала преди това за всички такива лазери, тази е най - добрата фирма.Noir честито пиши нещо за фондьотена в другата тема.

# 13
  • Мнения: 743
Ами и аз май вече ще чакам есента. Аз все още не съм се примирила с този проблем. И на мен ми се иска да видя гладка и хубава кожа на лицето си. Писна ми да се чудя какъв ФДТ да си избера.
Ще позвъня на телефоните за повече информация.
sisa_69, благодаря за това, че сподели с нас! Даваш ни още по един мотив да пробваме.

# 14
  • София
  • Мнения: 74
Ами и аз май вече ще чакам есента. Аз все още не съм се примирила с този проблем. И на мен ми се иска да видя гладка и хубава кожа на лицето си. Писна ми да се чудя какъв ФДТ да си избера.
Ще позвъня на телефоните за повече информация.
sisa_69, благодаря за това, че сподели с нас! Даваш ни още по един мотив да пробваме.

То добре да се чудиш какъв ФДТ, ама примерно за моя случай какъвто и да е си се вижда че е далече от (дори и в по-широк смисъл) понятието "хубава кожа"...

Общи условия

Активация на акаунт