За рожденните дни....

  • 2 409
  • 19
  •   1
Отговори
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Скоро ми предстой празнуване на рожден ден - Ивайло става на две години. Как празнувахте рожденните дни на децата си? А в детската ясла да нося ли торта /синът ми ще го изпращам след 1 седмица/?


ОЩЕ 25 ДНИ И СТАВАМЕ НА 2!!![/b]

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Може да занесеш торта в градината, упс яслата. Поне при нас искат тортата да е със сертификат. Като я купуваш ще ти дадат, ако не си искай. Ние носим и допълнително неща, не са ми искали нищо за тях - сокове, сладки, бонбони и т.н.

Иначе РДто на Дияна го празнуваме няколко пъти, с няколко торти Simple Smile Веднъж с кума, който е роден на 6ти фев (Дияна е на 8ми) и компания, след това в градината, торта и за вкъщи. Отделно можете и детски РД да направите в някое заведение. Избор голям имате Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 214
За две-годишни е идеално празнуването в заведение(детско).Иначе вкъщи като се развилнеят  #Crazy За съжаление,тази година бяхме в къщи заради студа и снега през февруари,но догодина каквото и ще да става отиваме в заведение.Много е хубаво да има и аниматори ,така ще се насладите спокойно на рожденият ден  Wink

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моят син след 13 дни става на 2г  bowuu . Тази година ще оставя може би баба му у дядо му да му празнуват, а ние  newsm01    grinning039 . Иначе не е лошо да се празнува на заведение, но все си мисля, че на 2г. не е добра идея. На щерката на 3г. й празнувахме в МакДоналд'с и не съм очарована. Виж - на 5г. вече беше съвсем друго.

Колкото до яслата - трябва специално да попиташ, дали може да занесеш торта и ако те кажат, носиш. В нашата искат тортата да има сертификат.

# 4
  • Мнения: 1 214
Мда,МакДоналдс е крайно неподходящо място за рожден ден на двегодишно(но друго заведение особено ако е с дворче,на открито.....)Бяхме на такъв.Децата се побъркаха от скука.За толкова малки нищо не предлагат  Cry

# 5
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А в "Патиланци" и изобщо има ли някакво друго заведение в София, където правят детски рожденни дни, но за по-малките? Май ще се очертае в къщи да си стоим, а не ми се щеше - детето вече се впечатлява от нови игри и занимания. Когато бяхме на море го пуснахме малко на надуваемите дворци, в които се скача. Беше възхитен. newsm44

# 6
  • Мнения: 1 214
О,да!Има много детски заведения:Арена,Мики Маус,Ментов носорог,Барбарони,Смехорани,Пинокио(лично аз съм за Пинокио-единственото заведение,което има двор с изкуствена трева,люлки,пързалка,чист пясъчник,предлагат и ангажилане на аниматор)-това е най-подходящото за сезона според мен.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Принцеске - дай някакви координати на Пинокиото, а ако не те затруднявам и на останалите!
Благодаря  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 255
В Библиотеката открих места за забавление http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28336.new#new  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 214
Пинокио се намира точно зад пазар Ситняково в първата пресечка ,на която се намира и сладкарница Дайски.За съжаление все още нямат сайт.Нещо им куца рекламата за съжаление.На 1 юни водих дъщеря ми там и освен,че имаше аниматор който игра игри и куклен театър с децата имаше и безплатна почерпка-парче торта за всяко дете.Това посещение и забавление ми струваше 1 кафе(за мен) и едно шоколадово яйце за детето.Да се неначудиш  PartyИ деца имаше съвсем малко поради лошото време и най-вече поради липсата на реклама.а видях как момичето плати на аниматорката 30-40 лв.

# 10
  • Мнения: 2 807
Вторият рожден ден на Дани празнувахме в София Ленд   Heart Eyes- взехме билети на всички дечица (12 бяха) за детската зона - много доволни и щастливи бяха. Grinning

За дечицата взех по една вода, сокче, гризки - да си ги носят с тях, щото иначе нямаше и да се сетят за лакомства  Wink
За мамите и татковите - каквото искаха си поръчаваха.

Тортата си внесох, бях питала предварително дали може.

Беше чудесно, всички останаха много доволни Grinning
А и не трябваше всички да си тръгваме заедно, дадох си им билетите и така...

А за детската ясла/градина - не знам, Дани никога не е бил, но предполагам, че торта, бонбони и нещо за пиене ще е достатъчно.

Весело изкарване ви желая!

# 11
  • Мнения: 2 807

А тези къде се намират?

Ще гледам следващата седмица да посетим и Пинокио-то - досега не го бях чувала.
Благодаря ти!   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 214
e-mail: smehorani@mail.bg Детски център за забавления СМЕХОРАНИ се намира в
столичния жилищен комплекс "Мотописта" бл. 2Е, на гърба на вход А, ...
www.smehorani.com     
Явно има някакъв проблем със сайта,защото ми изписва грешка(или грешката е при мен?все пак може да пробвате,преди съм го разглеждала този сайт,но сега нещо не ми отваря  newsm78 )

За Барбароните знам само,че е в ж.к. Бели брези

# 13
  • София
  • Мнения: 15 198
Втория рожден ден на Иво празнувахме в Детски клуб "Пепеляшка". За деца на такава възраст подобно място е много подходящо.
От клуба ни препоръчаха за втория рожден ден да не ангажираме клоун, защото толкова малки деца не му обръщали никакво внимание. Така че просто оставихме децата да играят наволя и всички се забавляваха доста добре.
Естествено, имаше отделно домашно празненство с бабите и лелите Grinning

# 14
  • Мнения: 2 807
PrincesaDundesa, благодаря ти!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт