Носите ли си на работа в офиса готвена храна от къщи?

  • 25 047
  • 483
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Носите ли си готвена храна от къщи за да ядете в офиса на обяд. Селско и просташко ли ви се струва в 12 ч. на обяд когато всички нормални хора отиват да хапнат в близкия ресторант или стол, вие да извадите вестника, да го постелите на бюрото, да извадите от чантата си няколко буркана с готвени манджи и да почнете да тракате с една лъжица из бурканите... Как ви се струва една такава гледка...

# 1
  • Мнения: 13 512
Изобщо не ми дреме. Ако съм решила  да го правя, няма с никого да се съобразявам. Е, няма да е върху вестник, със сигурност. Нито от буркан.
При заплата 400-500 лева, не виждам как е възможно всеки обяд да се храни навън някой. Освен, ако  не е съгласен да си дава цялата заплата  за храна и транспорт, само и само да е на работа(да не  е вкъщи).

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 20:43 от monda

# 2
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Носила съм.
Но не на вестник и не в буркан, а в кутийка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 607
Не си нося ,но не ми се струва селско и просташко .
Ако домашното сготвено е по-вкусно и по -евтино какъв е проблема?

# 4
  • Мнения: 431
Нося, я. Разчупвам комат хляб, после режа салама върху вестника с джобно ножче, като си трия мазните пръсти върху снимките на политиците. После хрууус чушка - хвърчи семе из ъглите на офиса, а доматеният сок на две струйки от краищата на устата ми - сущи вампир. Много трудно се пере доматът... Накрая остатъците се увиват във вестника и хоп в коша. Традиционалист съм. Пък който имал пари за заведения - дал.

# 5
  • Мнения: 5 370
Амииии, когато съм имала време да сготвя-си нося, и още как!!! Даже китайско когато си поръчам предната вечер, има остатък за другия ден и си го доизяждам.
Обаче.
Мене никой няма да ме остави да ям на работното място. Имаме си кафе-стаичка и кухничка.

# 6
  • Мнения: 13 512

Мене никой няма да ме остави да ям на работното място. Имаме си кафе-стаичка и кухничка.
Това е редно да го има във всеки офис. Едно време му казваха"битовка"

# 7
  • Мнения: 3 447
Да, когато разбрах, че съм бременна, започнах да си нося кутийки с разни здравословни пилешки и зеленчукови изгъзици... за около седмица  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 370
Да, Монда, а сега го именуват кофи-корнър! Crazy
Ма аз реших да съм патриот и му прикачих преведено нарицателно. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 212
Ако домашното сготвено е по-вкусно и по -евтино какъв е проблема?

Ами че е по-вкусно със сигурност е по-вкусно. Че даже и по-полезно.
Не знам какъв е проблема. Мен ме гледат странно като извадя в офиса един буркан с домашно приготвена чорбица и затракам с лъжицата из него.

# 10
  • Мнения: 13 512
Ако домашното сготвено е по-вкусно и по -евтино какъв е проблема?

Ами че е по-вкусно със сигурност е по-вкусно. Че даже и по-полезно.
Не знам какъв е проблема. Мен ме гледат странно като извадя в офиса един буркан с домашно приготвена чорбица и затракам с лъжицата из него.
Да не би заради сърбането да те гледат странно?

# 11
  • Мнения: 212
Ами че е по-вкусно със сигурност е по-вкусно. Че даже и по-полезно.
Не знам какъв е проблема. Мен ме гледат странно като извадя в офиса един буркан с домашно приготвена чорбица и затракам с лъжицата из него.
Да не би заради сърбането да те гледат странно?

Че ти можеш ли да ядеш чорба от компотен буркан без да сърбаш. Аз не мога...
Няма да е заради сърбането. По-скоро една колежка ми каза че я дразнело в тишината на офиса да се чува как тракам с лъжицата из буркана и си сърбам сладко супичката... Може би е някаква вид завист даже... Че аз мога да си позволя да сърбам а те не могат...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз си нося, когато вечерта съм си приготвила нещо. Иначе, сме се обзавели в офиса със сандвич майкър, тостер и сокоистисквачка.  Mr. Green
Кофтито при мен е, че няма къде да отидеш да хапнеш на обяд, има стол, но храната там е ужасна, мазна....  Sick
И хич не ми пука, кой какво ще казва, аз да си хапна пък...  Joy

# 13
  • Мнения: 804
Борка, за домашната яхнийка - бива, ама защо вестник бе човек?
По вас няма ли пищималчета?

# 14
  • Мнения: 6 417
Никога не съм си носила храна от вкъщи.  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт