Помощ - 3 стадий рак на маточната шийка

  • 9 089
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,


пиша тук за помощ, защото зная, че много жени, които са активни и биха ни помогнали с информация, го четат.
Наша близка има рак на маточната шийка 3 стадий, който е засегнал пикочния мехур и не подлежи на операция. Тя премина курс на лъчетерапия и два курса на химиотерапия, но подобрение няма. Посети няколко лекари в София и в Плевен, където има специализирана клиника, но мнението на лекарите е, че трябва да продължи с химиотерапията, за да намалее туморът и след това евентуално да оперират. Но лично аз съм чела в няколко форума, че след толкова химиотерапия, операцията е трудна, защото се получава нещо с тъканите(срастване или нещо подобно, което не се сещам как точно беше обяснено). Моля Ви ако някой от Вас може да ни помогне с информация за добър специалист или за някакво алтернативно лечение, защото лично аз мисля, че когато традиционната медицина не дава голяма надежда, алтернативната може да помогне. Дайте ни малко надежда. Благодаря на всички предварително.

# 1
  • Мнения: 329
Здравей, не съм толкова компетентна, но това, с което може би е добре да се  започне: прочистване на организма, хранене с повече сурови плодове и зеленчуци, особено полезни са морковите и червеното цвекло, може да се прави сок от тях, да се спре приема на червено месо, да се пие много вода. Има доста противоракови билкови препарати-котешки нокът и други. Има много хубави книги на Малахов-Рак и тумори, например, в която са предложени доста начини на лечение. Друго, което помага е искрената християнска молитва-има специални молитви за болни. Това е, което мога да кажа накратко, темата е много обширна. Дано и други се включат с препоръки за специалисти или лечители. Желая ви успех!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Виж темата за ГНМ:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376290.0

# 3
  • Мнения: 405
В темата на ГНМ на 20 страница е превода за рак на матката (шийка и канал, тяло и маточни тръби, мускулатура).

Общи условия

Активация на акаунт