подарък за сватба!!!

  • 4 393
  • 50
  •   1
Отговори
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 282
 Здравейте, ще ходя на сватба и искам съвет какъв подарък да подаря. Твърдо съм решила да е подарък, затова от отговори, че най хубавия подарък е в плик просто няма смисъл. Просто искам помощ от тези мами, които са подарявали подаръци да споделят какви. Питах и булката, тя също каза че държи повече на подаръци, но иска изненада. Иска ми се да е нещо практично (да не е някой сувенир, но да не са и тенджери и тнт).Благодаря предварително на всички отзовали се!!! Мога да отделя около 70-80лв

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 20:26 от smarfietka_

# 1
  • Мнения: 804
Зависи какви пари можеш да отделиш за подарък,младо семейство има нужда от доста неща,освен ако не са задоволени с всичко.Подарък-красива картина,часовник,или пък сервиз гювечета/не са тенджери/,най-добре пари според мен/виждам какво си писала в поста/но......ти си прецени.

# 2
  • Мнения: 2 821
С какъв бюджет разполагаш?

# 3
  • Мнения: 155
Аз мисля, че най-добре е да купиш един красив плик и да сложиш съответната сума вътре. Нека младоженците решат какво да си купят. Иначе стават 5 фритюрника, 5 сервиза и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 958
Хубав и качествен куфар.

Практично е, не се среща често и почти на 100 %, че няма да се повтори. А  е нещо, от което едно семейство винаги има нужда. И намек за предстоящето сватбено пътешествие.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Vividas, това прочете ли го?
Цитат
Твърдо съм решила да е подарък, затова от отговори, че най хубавия подарък е в плик просто няма смисъл.

Ей това ми допадна от една друга тема:
- масичка за кафе и чай за леглото, с луксозен и закачлив комплект за чаши и каничка  за двама.

# 6
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 282
Моляяяяяяяяяяяяяяяяя Ви, уважете мнението ми и давайте идеи за подаръци.
Благодаря на всички, които дадоха такива до момента, но повечето идеи вече са заети. Чакам още предложения

# 7
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Най-добре-пари.Но щом държиш да е подарък,ето няколко идеи-луксозен спален комплект,красив сватбен албум,куфарче с прибори,картина/портрет на младото семейство/.

# 8
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 282
Абе какви сте такива хора, немога да Ви разбера. Вие май правите сватби само за да си съберете пари и да се видите в бяла рокля. Думата "сватба" е добила съвсем материална стойност за Вас. Но аз уважавам мнението Ви, уважавайте и Вие моето. По добре не пишете отколкото "Според мен най добре пари......"

# 9
  • Мнения: 1 788
Незнам с какви средства разполагаш, но може да им измислиш някакъв "ваучер" - за спа, за ден-два някъде, нещо такова. Или нещо екстремно - скално катерене, бънджи, курс по летене, скачане с парашут, знам ли, зависи от тях дали са авантюристи Simple Smile

В материален свят като нашия - нищо лошо няма да се дават и пари за сватба. Все пак - като не можеш да избереш нещо оригинално е по-добре младоженците да си изберат сами нещо, което им харесва.
Иначе, честно казано, и аз бих се радвала повече на някакъв подарък (какъвто и да е той) - изненада, отколкото пари.

# 10
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
подаръкът за сватба е личен и предполага да седнеш и да се замислиш какво харесват младоженците,
от какво се вълнуват, какво би ги поласкало, зарадвало, трогнало и да отделиш време да го потърсиш.
това показва, че им засвидетелстваш внимание  Peace

младоженците твои близки ли са или наши?

# 11
  • Мнения: 746
и аз се вълнувам от тази тема - куфарче с прибори на прилична цена някой може ли да каже къде да намеря?

# 12
  • Мнения: 75
Сватбения албум е много хубав подарък,но той струва около 20-30 лв.,може и някакво хубаво цвете в саксия-орхидея или гардения-цветето на любовта.
Ще ти кажа на моята сватба кои подаръци ми харесаха,тези които си бях поръчала(не исках изненади,защото с мъжа ми живеем заедно от 10 години преди свтбата и сме се обзавели добре) и едно куфарче с прибори за хранене-беше изненада де,но много ми допадна,но не мога да ти кажа цената.А,подариха ни и икона на св.Мина-пазителя на семейното огнище,осветена специално за нас в Клисурския манастир-и този подарък мнооого ми хареса.
А в категорията най-кофти подаръци слагам сувенирите,само си стоят и им бърша прахта.
Дано да съм ти била полезна.

# 13
  • Мнения: 6 990
Тюх, и аз се вълнувам по тая тема  Rolling Eyes
Това със сервиза, каничката и дрън дрън, ми хареса.
Къде се продават такива чудесии и колко струват?
Ей това ми допадна от една друга тема:
- масичка за кафе и чай за леглото, с луксозен и закачлив комплект за чаши и каничка  за двама.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 199
 Grinning
Честно казано нямам представа, Ео Confused
Открай време си мечтая за такава масичка, но няма начин да си купя, мъж ми веднъж му споменах и той ме изгледа сякаш внезапно съм откачила Crazy На, не се сетих да си я поръчам за сватбата Whistling

Общи условия

Активация на акаунт