Може ли да се боядисат обувки

  • 4 005
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 583
Купих си много хубави обувки, но нямаше черни и си взех кафяви. Може ли да се боядисат, някой опитвал ли е?

# 1
  • София
  • Мнения: 63
Аз съм боядисвала с боя за коса и станаха супер  Peace
Бяха от естествена кожа, ако има значение  newsm78
Иначе има такава услуга по обущарските ателиета.

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 221
Аз съм боядисвала с боя за коса и станаха супер  Peace
Бяха от естествена кожа, ако има значение  newsm78
Иначе има такава услуга по обущарските ателиета.
  А след това не пускаха ли?

# 3
  • Мнения: 430
боядисват се със специална боя за кожа и след това лак за кожа -само естествена кожа де

# 4
  • Мнения: 97
И аз съм си боядисвала в обущарски магазин, но само ако леко ги чукнех някъде и старата боя лъсваше отдолу. Не искам да те разочаровам, може там където съм ходила аз да са работили некачествено.

# 5
  • Мнения: 97
грешка, имах впредвид ателие, а не магазин.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
Може ли да вмъкна въпроса си тук , за да не пускам нова тема :  Имам обувки от кожа (ест.) и плат. Реших да ги изпера и кожата пусна върху плата. Някой има ли идея как да изчистя плата ?

# 7
  • Мнения: 9 583
Вече се отказах от идеята за боядисването. Просто си купих нова кафява чанта и яке и всичко се нареди.

# 8
  • У дома !
  • Мнения: 700
Вчера моя приятелка ми сподели,че при ваксаджия си боядисва обувките Thinking

# 9
  • Мнения: 97
MadGirl, има един руски сапун за петна/навремето с него бях почистила застояла кръв по бял матрак, толкова е добър/, предлагам ти да ползваш него. Ако си заинтересована, пиши на лична и най-вече къде живееш сега. Аз съм си варненка, но от неделя поне две седмици ще съм в София, така че мога да ти отрежа малко, 99% съм сигурна, че ще помогне.

Общи условия

Активация на акаунт