Клуб "Парфюмен Ценител" 9 - Любими аромати Givenchy

  • 25 667
  • 352
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 768
Добре дошли в нашия отбран клуб и в новата ни тема с номер 9!  Grinning

Продължаваме с анкетата, този път ще е посветена на любими аромати Givenchy.
Тъй като са твърде много, опциите за брой гласове са 7.

И така - вие сте! Гласувайте, обсъждайте  Grinning

устав на клуба
предишната ни тема

















# 1
  • Мнения: 31 112
Първа съм, защото обожавам почти всичко на Живанши. Ети, приказно оформена тема. БлагодаряHug  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 270
моят любимец Simple Smile

# 3
  • Мнения: 212
И аз ще гласувам за доста от творенията на Живанши Grinning

# 4
  • Мнения: 81
аз гласувах с най-любимите за мен аромати на Givenchy, а те са - Ange ou demon, Ange ou demon tendre, Hot couture, My couture
Прекрасни аромати наистина, въпреки, че и доста от другите аромати на  Givenchy харесвам, но тези са предпочитаните  Party

# 5
  • Мнения: 1 243
Аз пък си признавам, че ме затруднихте!  Shocked

Гласувах, въпреки че не мога да ги подредя по важност за мен, просто изброявам: Ange ou Demon, Hot couture, My couture, Absolutely Irresistible, Verry Irresistible, Organza Indecence  Peace
Знам обаче бубанка за кой със сигурност ще си даде вота - Fleur d'Interdit Mr. Green

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 11:09 от Bellucci

# 6
  • Мнения: 540
гласувах за 3,но така ми се иска да познавам целият набор от техни произведения.Днес преди да отворя темата се полях обилно с абсолютли живанши,така че съм, в унисон с нея Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Ета, желая ти лека бременност  Hug   Много се радвам за теб   Hug


В анкетата гласувах с любимия ми Very Irresistible Sensual във всичките вариации  Heart Eyes и Only Givenchy.
Много ми е любопитен и този, но никога, никъде не съм го виждала, освен във фрагрантиката  Rolling Eyes  ->

# 8
  • Мнения: 2
Категорично гласувах за

на мен ми е подарък,а в България има ли го?

# 9
  • Мнения: 338
Ох, и аз се затрудних с гласуването. За сега избрах само 3 - Orgazna indecence, Organza и Amarige Mariage.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Половината познавам, другата половина - не. Нямам афинитет точно към този бранд, но последното, което ме възторгна е Organza Indecence, за него е и гласът ми. Харесвам иначе Ange ou Demon, Amarige mariage.
Но пък знам, че парфюмите на Живанши са много харесвани и популярни, така че с удоволствие ще следя коментарите  Grinning

# 11
  • Мнения: 271
Честита нова темичка!Еta благодарности   bouquet

Имам доста парфюми на Живанши,но фаворити са ми Органза,Ангел и Демон и Екстравъжън/дали така трябва да звучи Embarassed?/

# 12
  • Мнения: 1 243
Амар, би ли ми разказала за Онли Живанши плс  Praynig Както и ако някой познава My Givenchy! Любопитни са ми, а не ги познавам.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Категорично гласувах за

на мен ми е подарък,а в България има ли го?
хммммм, съмнява ме. Той е издание март 2009  newsm78 иначе на мен по-не ми допадна от първите два /само третия не съм пробвала, но така и не го открих никъде  Confused/

# 14
  • Варна
  • Мнения: 956
Не мога да описвам парфюми  Embarassed но Only Givenchy сякаш е най-ефирния и лек аромат на Givenchy или поне от тези, които съм пробвала. Имах го преди няколко години и го ползвах предимно в по-топло време, което е невъзможно например за Ange ou Demon, Orgazna или Amarige  Simple Smile
За съжаление обаче не беше траен, колкото другите на бранда  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт