Помогнете за една кола

  • 921
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
От два дни синът ми ми надува главата за някаква синя кола, която се казвала Скребъл, Скуебъл, Скуеърбол или нещо подобно. От някакъв филм, който са им пускали в детската градина е, но понеже той в момента е болен и си е вкъщи, не мога да попитам госпожата за какво става въпрос. Ако някой се сеща кой е този филм, моля да помага  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 1 324
Да не е от Колите?

# 2
  • Мнения: 4 489
Не се сещам в "Колите" да има кола с такова име.  Thinking Не че е невъзможно де...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 324
Трансформерите?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Има още едно детско с коли ,казва се Малките коли  Laughing. Съседката го беше купила на нейното дете , и моят се уреди да го гледа .Сега е на детска ,но като се върне мога да го питам дали си спомня как се казват героите от филмчето  Laughing. Там главният герой е син , и най-вероятно става въпрос за него. Тя ги беше купила на оригинални дискове ,2 серии, а колко са - не знам.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 324
Малките коли – Голямата надпревара и Състезанието. Ама те се казват Тони, Комбо и Фреси.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Малките коли – Голямата надпревара и Състезанието. Ама те се казват Тони, Комбо и Фреси.
Е, аз толкова не знам. Явно тогава не е това .

# 7
  • Мнения: 4 489
Как е оригиналното заглавие на тези Малки коли, че да го потърся?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
The Little Cars 1: The Great Race
The Little Cars 2: Rodopolis Adventures

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Дона, звънни в детската и попитай учителката .

# 10
  • София
  • Мнения: 7 173
Тук има една синя кола, ама е момиченце, и се казва
Susie the little blue coupe

http://www.youtube.com/watch?v=7pxap-M_--k

Ма надали е това.

# 11
  • Мнения: 3 447
Разгадахме го - оказа се, че не е от филм, а от сайта с игри на Bob the builder и всъщност се казва Scrambler  Grinning Макар че синът ми продължава да твърди, че се казва "Скре-БОЛ, мамо, като топка"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт