Гласуване в категория "Манипулация с яйце"

  • 1 287
  • 16
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за 2 от нещата, които са ви харесали най-много

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 03 апр 2009, 20:26
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • София
  • Мнения: 7 242
Задачата беше да се направи нещо интересно с яйцето по-долу!


Гласувайте за 2 от работите, които са ви харесали най-много.

Можете да ги видите  в голям размер тук: http://mamite08.multiply.com/photos/album/137/137
Гласуването приключва в 20 ч. на 3 април.

1.


2.


3.


4.


5.



6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.

# 1
  • Мнения: 388
Гласувах. Много разнообразни и интересни са всичките яйчица
1. Прилича ми на великденска картичка  Peace . Щеше да е в плюс, ако бяха малко по-ярки цветовете.
2. Класическо великденско яйце.
4. Интересно е, но ми навява мисли за романа "То" на Ст. Кинг  Laughing
5. Много е добро!
7. Харесва ми, като за реклама на натурален сок
8. Много са яки. Заплениха 3-годишната ми щерка.
9. Изкефи ме, особено текста.
11. Малко странно е отрязано - губи му се задната страна и съответно обема
При 6,10,12 и 13 не мога да разбера дали е използвано яйцето от работната снимка. Може би и за тази задачка трябваше да има работни файлове.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 647
гласувах за 3 и 7, но ми харесаха и 9 и 11 и ако имах 4 гласа, щях да гласувам и за тях  Peace

# 3
  • Мнения: 4 368
поздравления за всички участнички   bouquet
всички творби ми харесват,но най-оригинални според мен са № 7 и 11
успех на всички   bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 510

Гласувам за 3 и 6  Peace
Някак най-мили са ми,пъстри, сладки, празнични...Всички обаче са стрхотно оригинални!Браво   bouquet

# 6
  • Мнения: 917
При 6,10,12 и 13 не мога да разбера дали е използвано яйцето от работната снимка. Може би и за тази задачка трябваше да има работни файлове.

Какво им е различното?  newsm78

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 76
5 и 12 са моят избор, въпреки че бих дала още няколко гласа и за други творби Simple Smile

Айде малко философия сега:

1. Изглежда нежно и приятно...някак си като илюстрация към бг детска книжка Simple Smile Аз не успях да схвана, че е използвано яйцето....според мен същият ефект може да се постигне и с една обла селекция, а не с работна снимка на яйце. Този факт ме възпря да дам глас. Иначе - супер.

2. Хубаво е...изглежда като орнаментирано великденско яйце. Харесва ми работата с орнаментите - добре са напаснати като форма. Може би предпочитам да са по-златни Simple Smile

3. Майсторска работа с яйцето - доста чудене падна при мен (даже викнах помощ) да разбера дали е използвано работното яйце или просто е сложена неговата текстура. Ако наистина е работното - адмирации за авторката. Нямам търпение да разбера коя е Simple Smile
Бих дала гласа си за това, ако имах още един.

4. Паднах от смях Simple Smile Браво за чувството за хумор. Мустачките може да се по-убедителни. Но също като при 1 - може да се постигне целият ефект със селекция, а не с работното яйце.

5. Заплюх си го още, когато го видях. Много ми харесва, въпреки че имам забележки, но ще ги спестя. Добре де, ще си кажа - диадемката има bevel, който е излишен и я прави неестествена. Но е толкова симпатична цялата творба, че преглътнах диадемата.

6. Много сладко и традиционно. Също изглежда като илюстрация към книжка. Пак не мога да разбера защо трябва да се използва работното яйце.

7. Супер, браво. Големи поздравления за изпълнението.

8. Супер е. Бих дала глас, ако краката и цветята долу бяха по-добре сляти като цветове.

9. Не успях да го схвана, докато не се замислих, че ще се ражда (излюпва) фея. Което си е супер като идея. Пукнатината ми харесва.

10. Прекрасно...нямам забележки. Изглежда като истинско мраморно яйце.

11. Интересно е. Само да отбележа - яйцето не може да се счупи така плоско, нужна е дълбочина. Виж номер 3 - пример за чупене.

12. Първо обичам бели яйца. Второ - в тази творба има толкова хубава работа със зеленината, че не можах да не си дам гласа. Нямам забележки.

13. Брей тази авторка. Браво. Също бих дала глас, ако имах още.

Браво, момичета. Мисля, че в тази задача има най-добри попадения...май всичките ми харесват тук.

# 8
  • Мнения: 4 111
Гласувах за 3 и 9.

# 9
  • Мнения: 1 400
Гласувах и аз Peace

# 10
  • Мнения: 2 270
12 и 13,ако имах още един глас бих го дала за 3

# 11
  • София
  • Мнения: 1 941
Тук гласувах за 7 и 9. Оригинални, различни! Браво!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Първо място - №7 на...
Второ място - №3 на...
Трето място - №12 на....


Честито на победителите   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 771
Честито, честито   bouquet

Моите бяха 1 и 5

# 14
  • Мнения: 917
И тук да кажа честито на всички участвали!

http://media.snimka.bg/2569/011394343-big.jpg

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 00:56 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт