добър ортопед в ІІІ-а градска

  • 3 162
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 823
здравейте
момиченцето ми е на 6 месеца и половина и реших да я заведем на профилактичен преглед при ортопед..Ограничавам се само за тази поликлиника,понеже нямаме кола и ще ни е доста трудно придвижването иначе..Ще съм ви много благодарна,ако ми дадете координатите на някой добър ортопед.Благодаря предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 654
Grinning Здравей,аз живея много близо до Трета градска.Водих синът си в медицински център"Виталис" точно до магазин Щъркел се намира.По мое време не беше задължителен и аз разбрах за този преглед доста по-късно.Отидох на платем преглед по препоръка на моя позната,която работи там.За съжаление не си спомням името на ортопеда др Тони ....,РАБОТИ В КЛИНИКАТА ПО ОРТОПЕДИЯ В гОРНА БАНЯ.аЗ СЪМ ОЧАРОВАНА ОТ ОТНОШЕНИЕТО му към Краси.Прегледа го с ехограф и ни даде снимка.Прегледа е 20лв.Ако искаш тел.да си запишеш час пиши Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Не знам в самата ІІІ градска да има ортопед, който може да направи прегледа, който предполагам, че искаш. Нашата педиатърка работи в ІІІ градска и ни даде направление за Горна Баня. Ако имаше ортопед в ІІІ градска, щеше да ни даде направление за него.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: svetlana79
здравейте
момиченцето ми е на 6 месеца и половина и реших да я заведем на профилактичен преглед при ортопед.



 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 823
благодаря ви момичета
разбрах ,че ще е най-добре да отидем до поликлиниката в Горна баня.
Lidya,пуснала съм ти лично съобщение

Общи условия

Активация на акаунт