Turbo Drain Minceur - от къде мога да го купя в София

  • 2 620
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 507
Здравейте на всички,
Искам да Ви попитам от къде в София мога да купя Turbo Drain Minceur. Това е един сироп на Vichy за отслабване. От 5 дни обикалям аптеките, където знам че продават техни продукти и не мога да го намеря.
Благодаря Ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 26
Ако имаш предвид този сироп http://www.frenchbeauty.biz/fiche-produit.php?ID=1899 той е на Forté Pharma.

# 2
  • Мнения: 507
Да точно този, аз го търсих в Интернет и останах с впечатление, че е на Vichy. Значи аз съм в грешка и сигурно за това не го намирам.  Embarassed  Embarassed  ooooh!
Ще го потърся днес пак. Ако някой знае къде го има много ще ме улесни  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 844
и ако почнеш да го пиеш,сподели разултати! Hug

# 4
  • Мнения: 507
Поръчах си го в аптеката в Централни хали вчера и днес ще си го взема.
От утре започвам и задължително ще кажа има ли резултат и какъв е  Peace   bouquet

# 5
  • Мнения: 507
Купих го  Peace
Струва 30 лв, стига за 10 дни, като дневната максимална доза е 50 мл от концентрата в 1,5 л вода.
Сега ще видя какъв е ефекта   bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Изпила съм 2 бутилки от един друг сироп на същата фирма.Първият път свалих 2кг.,а вторият нищо.При теб може да е различно обаче.

# 7
  • Мнения: 1 844
Купих го  Peace
Струва 30 лв, стига за 10 дни, като дневната максимална доза е 50 мл от концентрата в 1,5 л вода.
Сега ще видя какъв е ефекта   bouquet
хайде честито! Mr. Greenстискаме палци скоро да похвалиш сиропа,а ти да си станала с мерки на модел. Peace

# 8
  • Мнения: 7
Аз изпих 2 бутилки и нищо.....а тогава бях 90кг.

# 9
  • Мнения: 58
Аз изпих 2 бутилки и нищо.....а тогава бях 90кг.

Дами, ефектът на препарата се дължи на "дрениране" на излищните течности в организма. Това не е ефективно средство за слабеене. Трябва да имаме предвид, че то може само да подобри ефекта на диета или хранителен режим с цел отслабване, но не и да е основна мярка за слабеене. Количеството вода, коета задържаме в организма е различно и се влияе много от сезона, от храните, които приемаме, от месечния ни цикъл...

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт