Препоръчайте ми добър логопед

  • 3 643
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте! Търся не просто добър логопед, а специалист, който има опит с "по-трудни деца". Синът ми проговори на 4 г. и все още изостава сериозно с говора, въпреки че от 1г. посещава логопедическа градина. Освен това се притеснява от непознати и е нужен подход за да се отпусне. Прочетох доста информация преди да пусна темата и видях, че има много деца с подобни проблеми. Моля, дайте ми координати на логопеди, с които  сте работили и от които имате лични наблюдения.

# 1
  • Мнения: 54
г-жа Мария Димитрова- 0888 651592 ; слж. 952 29 19 - работи в логопедичната градина в жк. Хиподрума.   Горещо я препоръчвам! Много спокоен и внимателен СПЕЦИАЛИСТ ! Има чудесен подход към децата !

# 2
  • Мнения: 54
Да допълня само - тя приема в логопедичната градина, но не преподава там - кабинета е на първия етаж до този на Ерменова ( не ходете при нея - крещи по децата като невменяема!)

# 3
  • Мнения: 5 228
Нина от Пумпелина
http://pumpelina.eu/

# 4
  • Мнения: 255
Благодаря на всички за координатите. В неделя ходихме при логопед препоръчан от тази тема. Беше много мила и Дани я хареса, засега ще пробваме при нея.
evaagaina, преди година водих Дани при Ерменова, първата му среща с логопед. То аз се стреснах, какво остава за детето.  ooooh!  Накара ми се сякаш затова бях отишла при нея. Иначе може да е добър специалист, но ние не се задържахме за да го установим лично.

Общи условия

Активация на акаунт