имам тъп въпрос...

  • 689
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
надявам се да не звуча невежо, обаче не мога и не мога да забележа кога имам цервикална слуз  Thinking не си меря температура и не съм си правила тестове за ову, защото още не съм решила да го правя, но пък чета форума с огромен интерес. имам си woman desktop вече 2 год. този месец забелязах следното - цикъла ми е средно 29 дена, миналата седмица би требело да ме било ову-то според програмката и според календара за зачатие, обаче таз седмица в сряда и четвъртък имах нещичко кремообрзно и белезникаво течение, съпроводено с пробождания в яйчниците, а следващата седмица си чакам лелката. въпросът ми е това течение на какво ви прилича? късно е за цервикална слуз, не съм настинала и разни оплаквания нямам, освен напрежение в яйчниците, ама не особено забележително... Thinking как ви се струва?  newsm78

# 1
Май най-лесно ще ми е да ти копирам информацията, която първо ми попадна от
www.biberonbg.com Grinning
"За да предскажете овулацията, е необходимо да следите цервикалната слуз.
Когато менструацията свърши, може да забележите, че цервикалната слуз е лепкава и белезникава. С наближаването на овулацията тя става по-рядка. Накрая слузта става с консистенцията на суров яйчен белтък. Това е подобната на яйчен белтък цервикална слуз, която е много плодородна. Веднъж повиши ли се температурата след овулацията, ще забележите, че цервикалната слуз се сгъстява или пресъхва съвсем.
Някои жени могат да проверяват цервикалната слуз външно. Други нямат достатъчно течност, за да може да се почувства външно и трябва да  направят вътрешна проверка. Най-лесно се прави, като седите на тоалетната чиния. Просто се уверете, че ръцете ви са чисти и използвайте показалеца и средния си пръст, за да достигнете цервикса (шийката на матката). Съзнавам, че това звучи странно, но е най-добрият начин да засечете фертилността си по всяко време на цикъла. Анализът на цервикалната слуз в комбинация с меренето на БТ е чудесне начин да установите фертилните си моменти."

Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 264
мммм много благодаря! на мен в главата бяха започнали да ме се въртят какви ли не щуротии...  #Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт