СПЕШНО МНЕНИЕ ЗА 22 СОУ ИЛИ 107 ОУ

  • 2 574
  • 4
  •   1
Отговори
МОЛЯ АКО НЯКОЙ ИМА МНЕНИЕ ЗА ТЕЗИ ДВЕ УЧИЛИЩА НЕКА ДА ГИ СПОДЕЛИ . ЗА ДА МОГА ДА СЕ ОРИЕНТИРАМ КЪДЕ ДА ЗАПИША МОЕТО ДЕТЕ . НЕМОГА ДА ИЗБЕРА 22 МИ Е ПО УДОБНО НО НЕ РАЗПОЛАГАМ СЪС НИКАКВИ ДАННИ ЗА 107 СЪМ ЧУВАЛА РАЗЛИЧНИ НЕЩА. МНОГО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА АКО МОЖЕТЕ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ В ИЗБОРА ЗАЩОТО МИ Е МНОГО ТРУДНО.   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 830
И двете се водят добри училища. За 107 си закъсняла. Тази сутрин започна приема на молби и вече са трицифрени номерата на молбите.

# 2
  • На село
  • Мнения: 873
И за 22ро си позакъсняла, ако имаш възможност, отиди да подадеш заявление още днес.
Първите родители чакаха от 6 часа, в 8.00, когато започнаха да приемат, имаше опашка от 50 човека и още продължаваха да идват...

# 3
  • Мнения: 6 031
Аз подадох днес към 14 часа заявление за 22-ро училище и сме №91.Но номерът не е единственият критерий за прием.

# 4
  • Мнения: 61
Синът ми е във втори клас във 22.Доволна съм.Натискат ги с ученето.С английския е зле.Почти нищо не са научили за 2 години.Стола е добър харесват храната.Има занималня държавна и частна.Плуването е безплатно само с еднократна годишна такса.Има футбол и нарадни танци.Успех с приема.

Общи условия

Активация на акаунт