Гледа ли ви се Война и мир

  • 1 638
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12


Война и мир

Режисьор: Робърт Дорнхелм, Брендан Донисън

Участват: Малкълм Макдауел, Дмитрий Исаев, Владимир Илин, Игор Костолевский, Александър Бейер, Андреа Джордана и др.

Жанр: Драма, Романтичен

Държава: Италия, Франция, Германия, Русия, Полша

Език: Английски, Руски

Действие: Филмът в четири части, по романа на Лев Толстой, разказва за Русия по времето на Наполеон. Сюжетът разкрива съдбата на пет аристократични семейства в периода 1805-1813.

# 1
  • Мнения: 11 747
Ей, много ми се гледа  Crazy  Жако, че в момента не мога да го дръпна, ако успея след седмица ще е ок. Не разбрах, субтитри има ли?

# 2
  • Мнения: 12 648
Гледа ми се. Благодаря и за новия торент сайт.   bouquet

# 3
  • Мнения: 177
Имам следния въпрос към авторката: виждам, че сайта е нов, регистрирах се, и въпреки това не мога да тегля. Само при мен ли е така? И изведнъж ми прекъсна връзката към въпросния сайт. А така ми се иска да гледам Война и мир.  Cry

# 4
  • Мнения: 11 870
Гледа ми се.
Любопитно ми е, тъй като филмът на С.Бондарчук е безспорен шедьовър и се чудя с  тази нова версия на "Война и мир" в каква посока и от каква гледна точка ще  бъдат пресъздадени историческите факти и героите от романа.Тъй като аз многократно първо бях гледала филма, а след това прочетох романа ,в съзнанието ми са останали филмовите образи.
Най -голямото предизвикателство  вероятно е пресъздаването на Пиер Безухов, както и княжна Маря, те са ми най-интригуващи.

Непременно ще гледам тази версия на филма, само да успея!

# 5
  • Мнения: 12
Привет,

с тракера няма проблем.
Има субтитри, има всичко необходимо, за да се забавлявате и с четирите части.

# 6
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
а на мен пък и сайта не ми се отваря, а така ми се гледааааааааа - да, искам да го гледам.
помогнете Praynig

# 7
  • Мнения: 1 798
а на мен пък и сайта не ми се отваря, а така ми се гледааааааааа - да, искам да го гледам.
помогнете Praynig
Миличка,пробвай от тук
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=19757

# 8
  • Мнения: 12
Много се извинявам за неработещия линк, но ето ви още един.

Война и мир

# 9
  • София
  • Мнения: 221
Боже , Боже  доживях американци  да направят " Война и мир" Simple SmileГледала съм отделни сцени от този  филм е Бондарчук не може да бъде  достигнат , еле пък от бездушни американци Simple SmileМного  некадърна  сцена в бала  на Наташа Ростова  никаква емоция не  носи, пък  Наташа  Ростова блондинка  още  по дразнещо, даобре , че не са и  сложили малко силиконец по американски JoyАми  не могат  американци да  покажат руската душа въпреки  напъните им

Общи условия

Активация на акаунт