трябва ми малко помощ :(

  • 1 147
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile
Искам да ви попитам дали знаете добър ортопед... дали сте чували за д-р Я.Янакиев / Пловдив / и Мазнейков / София /  Sad Става въпрос за операция на сухожилия... Ако някой знае нещо ще съм ви много, много благодарна!
 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 12 548
За Мазнейков съм чувала и то не добри неща. Преди две години много нашумя един случай - 18-годишно момче почина след рутинна операция при Мазнейков. Та аз лично при него не бих отишла.

# 2
  • Мнения: 2 697
Мими144, защо не се консултираш с ортопедията в Горна Баня? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 9
Мими144, защо не се консултираш с ортопедията в Горна Баня? Rolling Eyes

За Горна Баня съм чувала само лоши неща ии не знам...

# 4
  • Мнения: 2 697
За всяка болница има и лоши отзиви. Моят съвет е все пак да опиташ, ще чуеш повече мнения все пак Hug

# 5
  • Мнения: 9
Моят личен лекар ми препоръчва д-р Дамянов / Пловдив / ... Чували ли сте нещо за него? Сега ще ходим на консултация и при него и да видим какво ще каже той...  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 626
д-р Хубенов в София

# 7
  • Мнения: 700
за д-р Янакиев /ако е този, който работи в Окръжна болница/ знам със сигурност, че е един от най-добрите детски ортопеди. Аз проучвах ище водя сина си при него за консултация.

# 8
  • Мнения: 3 157
За детски ли става дума?

# 9
  • Мнения: 9
Да, детски  Confused

# 10
  • Мнения: 753
СИГУРНО СТАВА ВЪПРОС ЗА СКЪСЕНО СУХОЖИЛИЕ НА СТЪПАЛОТО/АХИЛЕСА/.И в Окръжна са добри ивъв ВМА и в Горна Баня.Ако не ти пречи направи няколко консултации и си прецени.
За мен в случая е по-важна упойката/анестезиолога/.Та ако си уговориш оператор си уговори и свестен анестезиолог.

# 11
  • Мнения: 9
Много благодаря на всички за помощта  Hug
Спряхме се на д-р Дамянов - Пловдив Simple Smile Дано всичко е наред. В понеделник заминаване  Praynig
 Hug

# 12
  • Мнения: 299
Мими,писах ви на лични.

Общи условия

Активация на акаунт