Добри хомеопати в Пловдив

  • 4 422
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравйте! Имате ли впечатления от д-р Сашка Николова от Пловдив? Ходил ли е някий при нея и какво мисли за лечението при нея- аз съм много доволна .Вече 2- години лекувам дъщеря си при нея чрез хомеопатия и ирисова диагностика.

# 1
  • Мнения: 6
Чувала съм добри отзиви за Росица Бакалова, макар, че е страшно гадна като човек. Много е груба, но иначе била страхотен специалист.

# 2
  • Мнения: 3 459
За въпросната "хомеопатка" съм чела повече негативни мнения, отколкото позитивни.
Не съм ходила при нея!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Чувала съм добри отзиви за Росица Бакалова, макар, че е страшно гадна като човек. Много е груба, но иначе била страхотен специалист.

Какъв хомеопат е пък тая?! Crossing Arms

Била съм при нея, изписва напосоки някви хомеопатични, без първоначално интервю, като допълнение към изписаните от нея кортикостероиди и антихистаминови препарати...даже ми се струва, че тя самата не вярва, че ще помогнат...ама нали е модерно.... ooooh!

А като човек е злобна, определено.  Peace

# 4
  • Мнения: 4
Наталия Недева намира се на ул."Димитар Талев" номера незнам но имам тел.Прекрасен човек и специалист много съм доволна от нея!!!!

# 5
  • Мнения: 6
Ние ходим при Любомира Филева и съм много доволна.Миналата година като тръгна малката на ясла,започна много да боледува и за един месец сменихме 3 антибиотика,антибиотични капки,направи сериозен отит(правихме парацентеза) лекари искаха да махат 3-та сливица и то възможно най-бързо.Но аз не се съгласих(тя беше на 2год.) и реших да пробваме с класическа хомеопатия.От тогава(вече 1год.)няма проблеми,третата сливица вече не е оголемена,когато се разболее много по-бързо оздравява без да прави усложнения.Дано и за напред да сме така  Praynig

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Здравйте! Имате ли впечатления от д-р Сашка Николова от Пловдив? Ходил ли е някий при нея и какво мисли за лечението при нея- аз съм много доволна .Вече 2- години лекувам дъщеря си при нея чрез хомеопатия и ирисова диагностика.
Това е една лекарка в Тракия, нали? Ходих веднъж при нея, но нещо не се впечатлих. Тя не е класически хомеопат и предписва лекарства на Боарон и разни билкови. Май използва от всичко по малко. Ама ти защо питаш, нали си доволна?
Аз имам лоши спомени от лечение на малкия ми син с хомеопатия и вече ме е страх. И аз в началото бях доволна, лекувах го без антибиотици, какво по-хубаво от това. Веднъж, обаче, явно инфекцията беше по-сериозна и хомеопатичните не му помогнаха, та най-накрая влязохме в болница и едвам го оправиха Косата ми се изправя като се сетя. Та, оттогава много се страхувам да прилагам хомеопатия за децата. Мисля, че лечението с Боарон не е истинска хомеопатия и при по-сериозни случаи не трябва да се прилага. Да уточня само, че детето си го лекувах с хомеопатия при д-р Ненова.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 289
 Интересува ме мнение за д-р Юрукова . Дали е класически хомеопат ?
 Как да разбера кой лекар е класически хомеопат ?

Общи условия

Активация на акаунт