Бихте ли зарязали мъжа си, ако ...

  • 7 505
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Предвид подобната вече доста дъвкана тема за безработния съпруг, когото нито една от съфорумките за нищо на света не би напуснала (бе май имаше 2 или 3 изключения ама все тая) както и предвид многобройните изказвания от сорта


Никога и за нищо на света не бих го напуснала просто защото го обичам   

Интересно ми е като сте толкова себеотдайни и влюбени как ще реагирате, ако любимият ви примерно стане 300 кила,  тлъст, не му стига пишката за да си върши семейните обязаности пък и вече не му и става от нарушени физиологични функции, започне да хърка като мечка, да пърди и пуфти.... Пак ли ще си го обичате по същия начин след като претендирате, че нищо не може да убие голямата ви и безусловна любов.
Да видим как ще протече поредното надлъгване

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Бих го напуснала по една единствена причина, ако не се чувствам щастлива. Без значение каква е причината за това. Човек има само един живот и трябва да го изживее щастливо.
Бих направила много неща за човека до себе си, но само ако имам желание и чувствам, че така е редно. Но ако има факти които ме подтискат без значение какви, бих си тръгнала и бих търсила щастието си.

# 2
  • Мнения: 842
 Joy Joy Joy Joy
Никифин, разби ме просто с тази тема, много добра  Peace
Ами аз бе бой си признавам, че няма да го търпя. Да се поддържаш е въпрос на себеуважение към самият себе си и към партньора си. Това, което си описала повече ми мяза на свиня не на човек  Laughing Ако е толкова апатичен към себе си, то това означава, че е апатичен и към мен и вече въпрос на избор е дали те кефи да живееш така. Друг е въпроса, ако човека има желание да се промени и да се поправи, бих помогнала тогава.

# 3
  • Мнения: 1 554
с  такова прасе не бих живяла Joy

# 4
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Преди да си избера мъж съм си отваряла очите...а поради какви причини бих го напуснала писах в другата тема...и не съм разбрала там някой да е писал "за нищо на света",ставаше въпрос за конкретна причина... Peace

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, ще го зарежа още преди да достигне 150-ия килограм.

# 6
  • Мнения: 2 757
Преди да си избера мъж съм си отваряла очите...а поради какви причини бих го напуснала писах в другата тема...и не съм разбрала там някой да е писал "за нищо на света",ставаше въпрос за конкретна причина... Peace

Изречението ми в Болд шрифт е цитат от въпросната тема, а не моя измислица. Явно си пропуснала да го забележиш.

# 7
  • Мнения: 1 567
Ти пък кой ти говори за любов...
След 3 до 5 год брак, любов няма. Поне такива са ми наблюденията от познатите ми семейства, а дори и от моите собствени... Whistling Crossing Arms

Т;ва за любовта, големи приказки, големи суперлативи, голямо чудо... Joy Joy Joy Joy

Тъпото е, че не само любимия може да стане 300 кг, но и ние  също...а споменатите физиологични нужди като пърдене  newsm47, мисля, че са присъщи на всички хора, без оглед на пол и възраст... newsm08 newsm08 newsm08 newsm53 newsm03

# 8
  • Мнения: 7 723
Дебел, пръдлив и безпаричен ли да е?
...или тлъст, смръдлив и гнусен, ама с яка банкова сметка? newsm78

Уточни, че да помисля... Thinking

# 9
  • Мнения: 589
да хърка като мечка, да пърди и пуфти....
Че за някои хъркането на мъжа  е като нежна музика в ушите им...
 

# 10
  • Мнения: X
Не, ще го зарежа още преди да достигне 150-ия килограм.
Joy Joy Joy

Е за това,преди секса на кантара,минал ли е нормата,тцъ... Naughty

# 11
  • Мнения: 2 032
НикиФин, виждам, че се напъваш, ама не можа ли да измислиш по-голяма беда от наднорменото тегло?

И не ти ли се струва, че ако някой е 300 кила, ще се гътне доста скоропостижно, т.е., няма защо ти да го напуснеш- той ще напусне, така да се каже.

# 12
  • Мнения: 7 723
НикиФин, виждам, че се напъваш, ама не можа ли да измислиш по-голяма беда от наднорменото тегло?

И не ти ли се струва, че ако някой е 300 кила, ще се гътне доста скоропостижно, т.е., няма защо ти да го напуснеш- той ще напусне, така да се каже.
Амин  bishop

# 13
  • Мнения: 46 430
Това е болест.
Има много такива, при които "не му стига пишката за да си върши семейните обязаности пък и вече не му и става от нарушени физиологични функции, започне да хърка като мечка, да пърди и пуфти".

По темата - при каквато и да е болест, 99% съм сигурна, че ще остана.

# 14
  • Мнения: 2 471
А, ако ти се превърнеш в нещо подобно, мъжът ти дали ще остане с теб? Представи си се разболееш и по независещи от теб обстоятелства станеш много космата, силно потяща се и с непрестанно увеличаващо се тегло?!?


Предвид подобната вече доста дъвкана тема за безработния съпруг, когото нито една от съфорумките за нищо на света не би напуснала (бе май имаше 2 или 3 изключения ама все тая) както и предвид многобройните изказвания от сорта


Никога и за нищо на света не бих го напуснала просто защото го обичам   

Интересно ми е като сте толкова себеотдайни и влюбени как ще реагирате, ако любимият ви примерно стане 300 кила,  тлъст, не му стига пишката за да си върши семейните обязаности пък и вече не му и става от нарушени физиологични функции, започне да хърка като мечка, да пърди и пуфти.... Пак ли ще си го обичате по същия начин след като претендирате, че нищо не може да убие голямата ви и безусловна любов.
Да видим как ще протече поредното надлъгване

Общи условия

Активация на акаунт