Искам да ви попитам...

  • 1 711
  • 30
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,аз съм нова тук прочетох много теми по този мой въпрос,но съм доста объркана,и така искам да ви попитам възможно ли е да съм бременна и кога най-рано е добре да се направи тест...Правихме с мъжа ми опит за бебче горе доло в деня на овулацията ми,два-три дена след него почувствах нещо като гъдел в областта на яйчниците което продалжи около ден...след това имах и още имам усещане в корема като тежест,гърдите ги усещам като буци и зърната ме болят при допир,а до лелката ми има още около 8 дена,а преди 6 дена горе-доло правихме опита...Благодаря предварително за отговорите ви....

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
искам да ви попитам възможно ли е да съм бременна и кога най-рано е добре да се направи тест...

Ама ти какво очакваш......някой да ти каже "да бременна си" или "не,не си бременна"Никой от форума не може да ти каже,не сме ясновидки,направи си тест за бременност и ще разбереш а той се прави долу-горе 10 дена след закъснението.Късмет

# 2
  • Мнения: 1 187
Наистина не можем да гадаем, но ще стискам палци да е това, което искаш.

# 3
  • Мнения: 2 617
Е, ˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙ , ти сега направо разби момичето!  Laughing 10 дни след закъснение ми се виждат малко множко.
Anqq, изчакай си датата, на която трябва да ти дойде, и направи тест. Много е рано още да се каже каквото и да било. Възможно е да си бременна, възможно е и да не си. Никой тук не може да ти каже. Заповядай в седмичната тема, представи се, там ще можеш да споделиш вълненията си и повече момичета да ти отговорят:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384187.0
Дано да е това, което искаш!

# 4
  • София
  • Мнения: 119
Може и да си бременна, а може и да не си. По добре изчакай закъснението на М и направи тест.
Пожелавам ти успех и дано е това, което искаш.

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Много рано е да се каже.
Често ПМС са почти = на ранни симптоми на бременността.

# 6
  • Мнения: 3 453
Имплантацията се осъществява между 7-10 ден, след овулация.

....а преди 6 дена горе-доло правихме опита...
Вече можеш да си отговориш и сама на въпроса, нали? Wink

# 7
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Твърде рано е, за каквито и да било симптоми. Тест можеш да направиш още на първия ден от закъснението на месечния цикъл.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 110
Наистина не можем да гадаем, но ще стискам палци да е това, което искаш.

 Peace

# 9
Благодаря ви за отговорите,чесно казано нямам голямо търпение да чакам закъснението,но ще се наложи...Ужасно много искам бебче и май вече почнах да се вманиачавам на тази тема  Embarassed

# 10
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Аз си направих тест след двудневно закъснение и отчете вярно Grinning На някои им отчита и преди датата на очакваната менструация, но това зависи от организма, както и от теста Wink Наистина ПМС много приличат на симптомите на ранна бременност, но аз ти стискам палци да не е ПМС... Grinning  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 453
Наистина ПМС много приличат на симптомите на ранна бременност, но аз ти стискам палци да не е ПМС... Grinning  bouquet
ooooh! Аз залагам на симптоми от внушение!  Mr. Green
Момичета, четете ли изобщо постовете? 6 дни, след предполагаема овулация....какви симптоми за бременност, каква топла вода... hahaha

..... нямам голямо търпение да чакам закъснението,но ще се наложи...
Липсата на търпение е по-добре, от апатията, повярвай!

# 12
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Е, ˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙ , ти сега направо разби момичето!  Laughing 10 дни след закъснение ми се виждат малко множко.
 
Mr. Green За по сигурно caritas Whistling Laughing

# 13
  • Мнения: 568
Anqq, с кръвен тест за бременност може и по-рано да разбереш. Прави се 10-11 дни след овулацията...

Успех!  Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт