genetika

  • 752
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
zdraveite nadiavam se tuk da si dade niakoi mnenieto po edna tema koiato ne sam spodeliala s nikogo.Stava vapros za tova 4e predi 8 godini zabremenniax i savsem slu4aino popadnax pri profesor simeonov v mai4in dom-sofia .Stana taka 4e si napravix geneti4ni izsledvania (niama da navlizam v podrobnosti za6toto moeto e dalga istoria) i mi otkrixa 4e imam - kazva se 4upliva -x xromozoma ostanax kato gramnata.Profesora mi obiasni 4e sam samo nositel no ako imam mom4e ima veroiatnost da go nasledi tova no slava bogu imam zdravo momi4ence .Strax me e ako imam drugo  dete i ako se okaje mom4e triabva da minavam po sa6tia pat kakto predi 8 godni za da razberat dali 6te e zdravo.Zasega o6te ne sam se re6ila taka 4e 6te se radvam da 4uia i drugi mnenia a sa6to i za profesora da mi kajete ako niakoi drug e popadal pri nego blagodaria vi predvaritelno.

# 1
  • Мнения: 2 821
Може ли на кирилица?

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
В генетиката няма субективност,или имаш проблем или не.Нормално е да си направиш изследвания.Ако толкова се съмняваш потърси Кременски в МД

# 3
  • Мнения: 2 011
В генетиката няма субективност,или имаш проблем или не.Нормално е да си направиш изследвания.Ако толкова се съмняваш потърси Кременски в МД


подкрепям. Peace Д-Р КРЕМЕНСКИ Peace

Общи условия

Активация на акаунт