Боля ли ви при първия преглед след раждане

  • 5 181
  • 60
  •   1
Отговори
Искам да питам мамите-боли ли когато ви преглеждат след раждане;аз родих февруари и сега трябва да ходя на гинеколог но много ме е страх; Sad

# 1
  • Мнения: 27 524
Оридох някъде два месеца след раждането, не е било по-неприятно от друг път, не се притеснявай  Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз също ходих около 2 месеца след раждането.Беше си абсолютно нормален преглед, не ме боля нито повече, нито по-малко от преди това.

# 3
  • Мнения: 9 814
Отидох 15 дни след раждането по препоръка на лекарите.
Не ме боля изобщо.

# 4
  • Мнения: 3 453
  Ходих на 40-тия ден след раждането.Не изобщо не ме боля.Никога не ме е боляло.На фона на прегледа за разкритие това ми се стори като масаж Joy

# 5
  • Мнения: 2 270
Не е по-неприятно от друг преглед! Peace

# 6
  • Мнения: 2 587
отидох два месеца след като родих.Не ме е боляло.

# 7
  • Мнения: 2 013
За моя изненада въобще не ме боля прегледа след раждането.А аз се бях настроила че много ще боли!  Peace
Само дето бях много наплашена и доктора едва си свърши работата,понеже всеки път като ме пипнеше и аз подскачах от страх,че ще ме заболи!  Rolling Eyes
Помня,че ми каза "Като  родят жените стават силни и смели,а ти по-голямо шубе и от преди стана!"  hahaha Joy hahaha Joy hahaha  Joy
Спокойно всичко ще бъде наред,няма да боли!

П.С. Аз отидох месец и половина след раждането!

# 8
  • Мнения: 822
Отидох някъде в началото на 3 месец след раждането,не ме е боляло.

# 9
  • Мнения: 1 512
Нищо по различно от прегледите преди да забременея. Защо си мислиш,че ще те боли?

# 10
  • Мнения: 718
Прегледът е 6 седмици след раждането и е рутинен. Прави се измерване на матката (дали се е свила нормално), цитонамазка и влагалищен секрет евентуално. Не ме боля изобщо Peace

# 11
Благодаря ви сега ме успокоихте и ще се обадя да си запиша час  Wink някой ми беше казал че мн.боляло но явно са ме излагали.

# 12
  • Мнения: 1 558
Отидох след около 2 месеца.Не е по-различно от всеки друг преглед Peace

# 13
  • Мнения: 567
Аз отидох на 43-ден след раждането и единствено ме понаболя когато ми натисна мястото с шевовете иначе е преглед както и преди да родиш

# 14
  • София
  • Мнения: 12 550
Искам да питам мамите-боли ли когато ви преглеждат след раждане;аз родих февруари и сега трябва да ходя на гинеколог но много ме е страх; Sad

Не, не ме болеше. Няма от какво да те е страх. Неприятно е.

Общи условия

Активация на акаунт