Превенция срещу грипа

  • 1 171
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Маминки, имам един въпрос. Съпругът ми е с много висока температура - някакъв гаден летен грип. Как да предпазя беба. Дали да й дам малко витамин С и четвърт лъжичка панадол бейби? Или има нещо друго... Така се страхувам да не се зарази. Пазя я да не се доближава, но... не може да изолирам въздуха.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз бих се консултирала по телефона с педиатъра на бебето!
Ние превантивно пием панадол при ваксина, за да не вдига температура, но в този случай не знам.

# 2
  • Мнения: 1 655
Нищо не можеш да направиш, не му давай излишни лекарства, без да има защо. Ако го кърмиш, продължавай, това е най-добрата превенция Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 777
Нищо не можеш да направиш, не му давай излишни лекарства, без да има защо. Ако го кърмиш, продължавай, това е най-добрата превенция Simple Smile

Абсолютно точно. bowuu

# 4
  • Мнения: 5 228
В такива случаи нашият педиатър ми е казал да давам по един осцилококцинум, но при всички случаи е добре да се консултираш с лекар, бебето ти е мъничко. А за кърменето - това наистина е най-доброто, което можеш да направиш.

# 5
  • Мнения: 5 299
Нищо не можеш да направиш, не му давай излишни лекарства, без да има защо. Ако го кърмиш, продължавай, това е най-добрата превенция Simple Smile

Абсолютно точно. bowuu
И аз бих те посъветвала същото newsm10

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Бебка беше на 3-4 месеца зимата, и всички изкарахме грип поне по веднъж, аз бях болна три - четири пъти, на нея нищо и нямаше, спали сме в една стая, не съм и давала лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт