Бяла Бийч - отзиви МОЛЯ!

  • 2 038
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 523
Здравейте, много моля за всякаква информация за Бяла бийч резорт www.byalabeachresort.com Praynig
От една седмица се "боря" да намеря нещо читаво и ALL, за брат ми и семейството му и то с бюджет около 1300 лв. Изгледах сумати хотели, спрях се на Бяла бийч, з-тото е малко по-ефтин и е далеч от шумните курорти, Но не намерих никакви отзиви и мения за него. Ако искам да хвана намалението за ранно записване трабва да побързам Confused
Моля ако има някой е ходил там да ми разкаже!
Е не може никой да не е ходил newsm78

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 22:36 от beti_bratanova

# 1
  • Мнения: 922
Миналата година лятото още го строяха. Като се прибирахме от почивка там кипеше работа с пълна пара

# 2
  • Мнения: 505
Миналата година лятото още го строяха. Като се прибирахме от почивка там кипеше работа с пълна пара

 Peace  така е , и затова няма да получиш инфо от някой който е почивал там...но аз като видна беленска снаха, мога да ти кажа , че около комплекса е строителна площадка, както и из целия град.-... на самият плаж е , и сигурно са го направили добре.....но до тук с хубостите...още доста време трябва за да се разработи като курорт...не че го плюя...че почивам там всяко лято...но моето мнение не е меродавно защото почива на друг вид взаимоотношения...  hahaha Joy
но ако търсят спокойствие и липса на обичайния шум и тарапана ...както е например в Обзор...това е мястото...т.е. си стоят в комплекса и да се абстрахират от инфраструктурата на града  bowuu

# 3
  • Мнения: 824
Миналото лято хотела работеше,имаме магазин там Laughing
Хубаво е и чисто,наистина е много спокойно,наоколо все още не е застроено Simple Smile
Обзор бийч е по голям и има повече развлечения

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 15:08 от mama 123

# 4
  • Мнения: 523
БЛАГОДАРЯ ВИ:) аз исках там, з-тото обичам карадре.  Бяла  я познавам хаха или поне магазинчетата от които си пазаруваме преди да се смъкнем на долу и е още далеч от развит курорт:))  Ама аз исках спокойствие и хубав плаж за нашите,  мислих да ги съчетя нещата и аз да мина, спейки на карадере... ама уви няма да стане, сбърках сметките и се оказа, че и той е над бюджета ми Cry
и се спрях на друг вариант,  доста по-ефтин - Примасол Синева бийч: http://www.sinevahotels.com/, в Свети Влас... дано всичко е наред.
Ако някой има отзиви за там да пише!!

Общи условия

Активация на акаунт