Моля споделете, ако сте били на о. Евия, Гърция.

  • 1 199
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 324
Здравейте,
Моя много добра приятелка се омъжва там септември месец. Искам да комбинирам и почивка. Звънях в няколко агенции и ми отговарят, че нямат почивки за о. Евия. Искам някой да сподели впечатления и да ми препоръча хотел, защото не е много посещавана дестинация май newsm78 и не мога да намеря достатъчно инфо.

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
След Крит това е най-големия остров на Гърция. Доста е голям - отнело ми е по 1 ден да го обиколим в северна и южна посока (със спиране и разглеждане). За първи път бях там преди много години, когато на обяд човека от будката за вестници излизаше в обедна почивка за по няколко часа, но не я затваряше. Който искаше кола или вестник , си взимаше и оставяше просто парите  Laughing Бях там за последно преди 2 години - много голяма промяна! Урбанизацията е навсякъде.

Най-големият град е Халкида. Има живописни части около морето - таверни, кафета и движение.

Тъй като островът е много голям, не бих могла да ти препоръчам нищо като място за отсядане (аз ходя от време на време там, защото едни приятели имат вила и според случая или наемаме хотел в селото, до което са или сме в тях). По-скоро виж къде е твоята приятелка и разгледай в интернет за нещо подходящо в близост (цена и място). И да не е съвсем близо до морето - така или иначе вм Гърция с кола се ходи навсякъде.
Също така - не бих се доверила на агенция. Резервирам по интернет- хотел и кола. Говорят английски с акцент, но почти всички говорят и то добре. Не сме имали никога проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт