Мами,моля за съвет

  • 659
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Живея в София,но съм от Русе.4акаме второ бебе и аз съм изпаднала в ужас #Crazy.Незнам в коя болница да родя,а засега ми дават съвет за втора градска.Термина ми е за на4алото на август,но мен ме е втресло отсега.Имам гинеколог тук,но тои не се занимава с израждане ве4е.Моля ви посъветваите ме.

# 1
  • Мнения: 626
Здравей има много теми в Здравния за болниците по- добре разгледай всички мнения , защото има За и Против за всяка една болница в София. Аз лично ще раждам в Окръжна .
Успех и леко раждане   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 44 088
от всяка болница има много доволни и много недоволни....идеално място няма Wink
Аз раждах в тина киркова, ако пак  някой ден  забременея пак там ще родя. доволна съм.
Има много теми, за болниците конкретно за всяка една или за това къде, общи където всеки споделя мнение....но те колкото и ще ти помогнат, толкова и ще те объркат...

Само лично за мене си никога не бих стъпала в майчин дом.....

# 3
  • Мнения: 2 334
Ако имаш възможност мой съвет се ориентирай към частна болница.Аз раждах в Токуда и съм повече от доволна  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 524
от всяка болница има много доволни и много недоволни....идеално място няма Wink
....................
Само лично за мене си никога не бих стъпала в майчин дом.....

аз също раждах в тина киркова и съм доволна. Peace
за всяка болница, било то частна или държавна ще намериш различни отзиви,
най-добре сама потърси в здравния справочник:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0

# 5
http://www.vbox7.com/play:9c834fc8 
Надиавам се, че ниама да направиш грешката и да отидеш вав Втора градска. Малко е стриаскашто, но пониакога по-добре така. Аз сам се насочила кам Тина Киркова с уговорка с частен лекар. На здравната каса не може да се разчита.
       

# 6
  • София
  • Мнения: 44 088
На здравната каса не може да се разчита.
       

И по този въпрос може да има 2 мнения Wink
За теб - не може, за мен може Wink

# 7
# 8
Просто искам да кажа на жената да не ходи вав Втора Градска. Успех!

# 9
  • София
  • Мнения: 44 088
Успех където и да отиде, а такива неща стават също навсякъде, за най-голямо съжаление....

# 10
  • Мнения: 822
Лично мое мнение е ако човек има възможност да ражда в частна клиника или Токуда.Държавна или частна и двете имат плюсове и минуси, но май минусите в държавните болници са повече.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 12:08 от muki01

# 11
  • Мнения: 577
Лично аз не бих раждала във Втора градска и Майчин дом. Раждах в Тина Киркова.

# 12
  • Мнения: 309
Лично аз смятам, че е най- добре да се разчита на конкретен лекар - добър специалист, който е наясно с конкретната бременност, ако твоя лекар, който следи бременността ти, изражда и е добър специалист и му имаш доверие, по-добре раждай при него независимо в коя болница! PeaceАко не е така, аз ти препоръчвам да се насочиш веднага към такъв, и ако ще раждаш в държавна болница, то според мен е задължително да е АГ!А пък най- добре е добър лекар, следял бременността ти + частна болница /Вита, Токуда/, но това все пак ако имаш възможност разбира се! PeaceУспех в избора и лека бременност, а на края - щастлив финал! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 13
  • Мнения: 319
Лично аз смятам, че е най- добре да се разчита на конкретен лекар - добър специалист, който е наясно с конкретната бременност, ако твоя лекар, който следи бременността ти, изражда и е добър специалист и му имаш доверие, по-добре раждай при него независимо в коя болница!
Това е най-добрия вариянт и поред мен.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
Съгласна съм с Рая.
Аз също си избрах лекар - тя изражда в Окръжна болница-София.

Общи условия

Активация на акаунт