Жената зодия Риби - 2

  • 22 596
  • 460
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 347
ЖЕНАТА ЗОДИЯ РИБИ

ДЕВИЗ : АЗ ВЯРВАМ
Планета : Нептун и Юпитер
Управлява 12 дом : Подвижен, Воден, Женски







Жената Риби живее с вярата, надеждата и любовта...
Ние сме 69 Рибки
Жени със женски характер, често еталон за женска красота – ако не външна, то вътрешна...




Пишещи Рибки по рожден ден:


20.02.
ribkata



22.02.
٠•● Dega ●•٠
ninata
Vqqra




23.02.

Eninka
viessmanka
vily st
Голям заплес



24.02.
ben78


25.02.
abina
veni9
Erica
Джемма
bifana
мама на Викито



26.02.

Grizanka
mamPep
Midi4ka



27.02.

September


28.02.
ivafara


01.03.
elfpath
Хули



02.03.
априлска мама
Малайза
Съкровищница




03.03.

`Деси`
Magesta
mami isito
iva_to
 Venera



05.03.

Sandra 19 84


06.03.
denigs
MY NAME



07.03.
Anna bel  
емко08
_Boyanna_



08.03.
meduncka
gerche
misheto17



09.03.
CACHMIR     
ellye
Яга мама
svetlaem
Светла77
Svetlili
bibi76



10.03.
keyana


11.03.
Didka82
stanislava1989




12.03.

bella_vn
bibi
Iliana_  
simina




13.03.

paola2 
Italina_




14.03.

ally



15.03.

Аз съм си    
Wonder woman
sveti      
nelly6900




16.03.

Danito_t



17.03.

dobito
radivdani




18.03.

sofince
nano




19.03.

luna
zuki10




20.03.

tini7
Не тази вечер, Жозефина!







Стари темички:


Полезни линкове:[/size]






Моля, пишете ми на ЛС, за да поправя неточности или да включа някоя нова рибка  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 18:24 от ben78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 347
Мили рибки, пускам нова темичка, защото старата е вече доста странички над позволеното.
Заповядяйте тук     bouquet 
Дано ви хареса и ви е приятно  Hug
Който има предложения за заглавна страничка и как да я направим по-хубава, моля, нека заповяда  Hug
Правя го за първи път, извинете ме, ако има неточности и ако има пропуснати, използвах последния списък   Blush 
Използвах информацията от старата темичка, за да започна новата, като пуснах линкове на споменатите вече сайтове.

# 2
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
браво ben78 ! newsm10 много добре изглежда новата тема!аз си мислех,че след поздравленията по рождените дни темата ще умре,ама виждам че пишете повече от преди!

# 3
  • Мнения: 5 370
Ха, къде съм бляла и тази тема не съм видяла??
Риба, дърта, при това, завършвам сезона. Mr. Green

Къде мога да видя инфо за съвместимостта със Зодия Теле> (мъжът ми е такова)

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 347
nelly6900, радвам се, че ти харесва  Hug От нас си зависи дали ще си я направим още по-хубава и пълна с интересни за нас нещица Simple Smile
Не тази вечер, Жозефина!, ако искаш си кажи датата на раждане и ще те включа в списъчето в началото  Hug
Съвместимост между Рибките и другите зодии има в 1вата темичка пуснато от една от рибките  Hug На една от последните странички е...
Ето:

Риби и Телец
Риби може да не схванат напълно факта, че Телците са трудолюбиви и предани, а  Телецът от своя страна не може да разбере напълно философията на живата на Рибите. Въпреки това те биха могли да създадат баланс помежду си. Веднъж осъзнали се, тези двамата мога да създадат една всеотдайна и страстна връзка.

След това обсъдихме до колко сме съгласни с хороскопа  Mr. Green Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 370
20.03 е моят РД. Да, моля, сложНи ме там.  bouquet
Има нещо вярно в написаното. Къде мога да видя повече?Ааа, ти си казала-тема първа.Извинете , моля.

# 6
  • Мнения: 2 471
Здравейте, аз също съм риби - 23.02 

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 23:29 от Голям заплес

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 347
Голям заплес, добре дошла  Simple Smile
В края на предишната ни темичка се обсъждаше ранното ставане, да ви кажа и аз съм твърдо против... хич не обичам да ставам рано и винаги ми е било странно колко много хора има будни като ми се наложи някой път да го направя...  Mr. Green Та кой е работоспособен в ранни зори... вярно има хора, на които часовнкика си им е така настроен, но не и моя... И после ми е криво цял ден...
Сега не го броя, нито мога да спя, нито мога да не спя, в някакво странно състояние съм...  Mr. Green
Ох, стягаме коремчето от сега, да видим дали ще ме отпусне с но-шпа-то...
Усмихнат ден   bouquet

# 8
  • Мнения: 5 370
Хей, Бен, ама ти чакаш бебок? Пази се много, макар че вече сте на прага.
Аз също съм от мразещите ставането, а и принципно ми трябват около 9 часа на нощ,. за да съм в час. Виж, вечер мога да работя до 7,.8,9 часа.

# 9
  • Мнения: 2 471
Аз съм най работоспособна в късните часове, да не кажа среднощните. Мразя ранното ставане и ми е голяма мъка, като чуя алармата на телефона си за събуждане. Нечовешко е да се става рано!

# 10
  • Мнения: 155
Тууууук.....
Супер, нова, яка, страхотна нова тема за най-прекрасните същества - зодия Рибииии....
 Party Hug  bouquet

ЗА ВАС РИБОЦИ

# 11
  • Мнения: 242
а пък аз си помислих , че вече никой няма да пише , като погледнах , че в другата от отдавна не е писано , но после видях че е заключена!  красива темичка си оформила бен браво!!!! smile3501  страхотно е , че ще си имаме  малко мишленце , ще го чакаме заедно!  Grinning

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 347
Ех, много е хубаво, че започват да се включват повече и повече Рибки  Hug
Дано всички от предишната ни темичка се ориентират, че има нова вече Simple Smile

Аз също вечер и нощем съм работоспособна... някак обичам нощта Simple Smile
Милички, благодаря ви за пожеланията, по този повод ще изчезна към края на седмицата за известно време, но пък после, живот и здраве, ще се включа с хубави новини  Praynig Hug Party
Много ще се зарадвам, ако заваря една темичка с изписани няколко странички  Crazy Mr. Green Simple Smile

П.П. Vividas, не те видях в списъка, ако искаш си кажи рожденната датичка да те включа  Hug

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 19:01 от ben78

# 13
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Хей хей хей! И аз съм рибка  Simple Smile Родена съм на 05.03 и съм вече на 25 години.
И аз мразя ранното ставане, направо не ми е мисли как ще ставам рано и нощем като се роди бебето.

# 14
  • Мнения: 2 471
Хей хей хей! И аз съм рибка  Simple Smile Родена съм на 05.03 и съм вече на 25 години.
И аз мразя ранното ставане, направо не ми е мисли как ще ставам рано и нощем като се роди бебето.


Тогава ще го правиш без да мислиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт