Лошо ми е, цикалът ми закаснява :(

  • 2 047
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте момичета имам малък проблем.Цикалът ми закъснява 8 дена и много ми е лошо  Sad,вече 3- 4 дена, днес цял ден бях отпаднала и ми се гадеше  Sad.Правих тест и е отрицателен и незнам какво да си мисля.Страх ме е,понеже го правихме без презерватив преди датата на цикала,тоест преди 9 дена.Имал ли е някои подобен проблем???Пишете

# 1
  • Мнения: 3 294
Направи кръвен тест за бременност , правят го във почти всяка лаборатория , той ще ти даде отговор на въпроса дали си бременна  Peace Ако е отрицателен моят съвет е да посетиш гинеколог за да откриете причината за закъснението , която може да е ановуларен цикъл , задържан фоликул и т.н. Успех и дано е това което искаш  Peace

# 2
Здравейте момичета имам малък проблем.Цикалът ми закъснява 8 дена и много ми е лошо  Sad,вече 3- 4 дена, днес цял ден бях отпаднала и ми се гадеше  Sad.Правих тест и е отрицателен и незнам какво да си мисля.Страх ме е,понеже го правихме без презерватив преди датата на цикала,тоест преди 9 дена.Имал ли е някои подобен проблем???Пишете
направи си кръвен тест и не мисля, че като те е страх трябва да ни уведомяваш.  Peace
тук се молим да ни закъснее и прилошее, а вие.............. ooooh!

# 3
  • Мнения: 104
Здравей волейбол.Не съм очаквала такъв отговор,форума е за това всеки да сподели болката и притесненията си.Ако си чела моите стари теми ще знаеш ЗАЩО се страхувам,след 2 аборта и обикаляне на всички специализирани болници и ТИ сега щеше да се страхуваш.ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ да видиш скоро 2 чертички.Но на никой не пожелавам да види 2 чертички и след това да страда Cry.Ще ме разбере само човек,който го е изживял  Cry и все пак Благодаря за отговора!!!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Направи кръвен тест за бременност , правят го във почти всяка лаборатория , той ще ти даде отговор на въпроса дали си бременна  Peace Ако е отрицателен моят съвет е да посетиш гинеколог за да откриете причината за закъснението , която може да е ановуларен цикъл , задържан фоликул и т.н. Успех и дано е това което искаш  Peace
Peace

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Всичко е възможно. Наистина кръвният тест е този, който ще ти даде категоричен отговор за това дали си бременна или не.
Желая ти да е това, което считаш за най-добро за момента!

# 6
  • Мнения: 1 062
Синеочка, не се сърди !
Няма как да се следят темите на хиляди потребители, нали Simple Smile
Просто от начина, по който си написала първият пост и аз се зачудих защо пускаш тема в проблемното   bouquet
Дано всичко е наред и нямаш излишни притеснения !
Успех !

# 7
  • Мнения: 1 951
Ако мислиш, че може да си zабременяла преди дата на цикъла (т.е. преди 9 дни), вероятността не е много голяма... А и в такъв случай е рано още zа тестове, и zа симптоми  Peace Успех и дано всичко е наред.

# 8
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Кръвен тест.  Peace

# 9
  • Мнения: 961
Направи кръвен тест за бременност , правят го във почти всяка лаборатория , той ще ти даде отговор на въпроса дали си бременна  Peace Ако е отрицателен моят съвет е да посетиш гинеколог за да откриете причината за закъснението , която може да е ановуларен цикъл , задържан фоликул и т.н. Успех и дано е това което искаш  Peace
Peace

 Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 104
Здравейте момичета благодаря много за отговорите.В момента съм в Чужбина и не мога да отида на преглед при лекуващата ме лекарка  Sad.Симптома че мие лошо какво друго може да означава,освен бременност?Имала съм преди задържани фолекули,но никога не мие било така лошо.На какво ли може друго да се дължи?Мисля да направя кръвен тест тези дни само да се освободя. Hug

# 11
  • Мнения: 851
Здравейте момичета благодаря много за отговорите.В момента съм в Чужбина и не мога да отида на преглед при лекуващата ме лекарка  Sad.Симптома че мие лошо какво друго може да означава,освен бременност?Имала съм преди задържани фолекули,но никога не мие било така лошо.На какво ли може друго да се дължи?Мисля да направя кръвен тест тези дни само да се освободя. Hug
Пътуването със самолет, рязката смяна на климата, температурните условия обикновенно водят именно до неразположение.
Да не говорим, че може да е времевата разлика, началото на пролетта (пролетна умора, главоболие) а най-вече от вирус.
Аз не защитавам никого, нито опреквам, но имам приятелка която изгуби 3 бебета( всяко задържаше с месец повече от предишното) и въпреки, че рева на последния си тест  положителен за бременност лежа 5 месеца и сега си има живо и сдраво момченце. Трябва да сем силни. не се сърди, но ако не искаш и те е страх има предпазни средства и за да не изпадаш в подобни ситуации е най-добре да се ориентирате към използването им.
Успех и дано се окаже онова, което ти е на сърцето и за което имаш достатъчно сили!
А относно първият ти пост в тази тема...наистина  е написан в такъв дух, че не виня voleyball. Аз самата също едвам се въздържах да не ти отговоря в същия дух малко след като видях темата ти. Тук е нет, нямаме лица, за да си видим изражението, чуем интонацията, а всеки интерпретира постовете както му звучат през неговата призма, така че не се сърди на момичетата, така са те разбрали.
Успех

# 12
  • Мнения: 104
Здравейте отново аз не се сърдя на никого,просто поисках съвет.Това че съм написала Страх ме е не означава, че не искам бебе,и за предпазните мерки знам и за използването им също.Е да на всички е лесно да кажат защо така си го написала?Написах го, защото когато си далеч имаш нужда някой да те разбере,но явно не съм уцелила мястото  Cry.Както и да е.Благодаря на всички,които ми писаха  Hug

# 13
  • Мнения: 851
Здравейте отново аз не се сърдя на никого,просто поисках съвет.Това че съм написала Страх ме е не означава, че не искам бебе,и за предпазните мерки знам и за използването им също.Е да на всички е лесно да кажат защо така си го написала?Написах го, защото когато си далеч имаш нужда някой да те разбере,но явно не съм уцелила мястото  Cry.Както и да е.Благодаря на всички,които ми писаха  Hug
Не мисля, че имаш основания за тези думи. Глупаво е. Плюс това тука всички се борим и ни е страх  от поредната "загуба" или от новото начало и за това споделяме. Мисля, че мястото е най-правилното, подхода ти е погрешен, но не виждам причина правиш такива заключения.
Момичетата тук винаги са били на среща за всяка една от нас.
И аз предлагам да не се задълбава темата, която така или иначе се видоизмени достатъчно от основната.
Надявам се всичко да е наред с теб и да се успокоиш. Вярвам, че твоето щастие също ще се случи и тогава ще имаш достатъчно сили, за да му се нарадваш, без да се притесняваш
Успех!

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 11:40 от Cho_ko

# 14
  • Мнения: 961
Аз не мога да разбера защо трябва да се захващаме за всяка дума. И аз искам дете, но ме е и страх. Човек влиза в този форум, за да получи подкрепа и съвет, а не за да бъде дебнат какви точно думи използва.

sineo4ka_ пожелавам ти късмет и дано всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт