Още един въпрос за противозачатъчни

  • 873
  • 3
  •   1
Отговори
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Искам да попитам и за вашето мнение какви противозачатъчни да използвам. Когато бях на 18г. взимах Диане35, за да се справя с повишеното окосмяване, пих ги  9 -10 мес, напълнях с 5-6 килограма и поради това ги спрях, без да изчакам да видя ползата им. Помня че първия ми мензис след приема им беше ужасно болезнен. Сега искам пак да използвам като средство против забременяване и също и за другите им предимства, но малко ме с страх. Докторът ми изписа Линдинет 30, за които знам, че са по-високо дозирани и се чудя дали са точните за мен.

# 1
  • Мнения: 25 571
Нямаш доверие на лекаря си, но си готова да послушаш хора, които даже не познаваш? Доверяваш здравето си на случайни писания във форум, в който всеки може да се избъзика с теб както си ще?
Боже...  ooooh!

# 2
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Виждам, че понякога и гинеколози отговарят на въпросите. Аз взимам в крайна сметка решението на кой да се доверя. Това, което ме притеснява е, че и от изписания ми Линденет може да кача килограми както от Диането, затова моля някой, който познава добре споменатите лекарства да ми пише. Благодаря!

# 3
  • Мнения: 25 571
Лекарствата си имат листовки, а тези листовки съвсем лесно се намират в нета. Пък там пише един куп неща, ама кой да чете...
 А кой препарат как конкретно ще повлияе на твоя организъм, не може да ти каже със сигурност даже и лекар!
Не виждам каква полза имаш от това, че Пенка е пила нещо си и е надебеляла, а Иванка и Драганка - не са. (Нито Пенка ще си признае, че е плюскала като за световно, нито другите ще ти разкажат на каква диета са били или колко часа дневно са висяли във фитнеса.) А може пък аз, като съм пила хормоналните гедерейски бомби ("Гравистат") преди сто години и ми е нямало нищо, да тръгна да ги препоръчвам днес наляво и надясно?
Ама що ли се вживявам - твое си е тялото, експериментирай си с него, както си щеш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт