вила Творческа-Арбанаси

  • 4 995
  • 13
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
ЗДравейте,пробвах с търсачката но не намерих отзиви за нея?!
Някой ходил ли е в тази Вила Творческа в Арбанаси?искаме да отидем за 3,4 дни,в сайта ми изглеждат стаите доста хубави,но все пак ако някой има отзиви да каже???
като ще ходим две двойки без деца?

# 1
  • Мнения: 146
Ходих там преди 2 години. В интернет бях видяла една цена, а се оказа друга... Бяхме в стаята с джакузите - то е хубаво. Стаята се отделя от него с преградна врата. Спалнята беше кръгла - различно, но не и впечатляващо. Закуската-някакви мазни теста, забъркани от недружелюбната стопанка.
Абе за 120лв - не струва!

# 2
  • Мнения: 2 697
Elenna_dim, благодаря за информацията, беше ми полезна Hug

# 3
  • Мнения: 146
За нищо Simple Smile
Нужно е по тези малките селца да се научат, че без старание, труд и желание пари не се печелят.

# 4
  • Мнения: 637
elenna_dim , много си груба Rolling Eyes
Аз съм била във Вила Творческа и много ми хареса. Бяхме в Скай студиото. Всички хора, които бяха отседнали и с които се запознахме, бяха очаровани. Вярно цените са височки, но те са такива навсякъде в Арбанаси като се изключат разни мизерийки. В Извора са значително по-соленички, но пък кухнята им е много добра. Вила Творческа нямат ресторант, предлагат само закуска, но условията са много добри и е много красиво и с вкус направено. Освен това жената, не знам собственичка ли е е много мила.
И това не са малки селца, а се водят архитектурни резервати или паметници на културата.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 377
И ние преди две години ходихме, но мога да дам мнение единствено за римското джакузи, което е отделено с врата и има допълнително подгряващи се каменни пейки. Стаята беше доста амортизирана - прашен под, изтърбушена от едната страна спалня, имало е озвучителна система в помещението на джакузито, от която бяха останали само колонките...Самото джакузи беше ок, добре почистено беше и е удоволствие след като излезеш от него да се опънеш на топлите каменни пейки. Персоналът (не знам дали бяха собствениците) бяха любезни. Казаха ни една цена като резервирахме - 100лв., като отидохме, платихме - 120лв.
Това беше преди две години, сега гледам, че и сайта са си променили и има още една стая с джакузи - средиземноморска, та е възможно и ремонт да са направили newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 167
А ние бяхме миналото лято за 2-3 дни и останахме много доволни. Също като galana_s и ние бяхме в Скай студиото. Освен това надникнах и в други две интересни стаи и те наистина изглеждаха по същия начин като на снимките в сайта на хотела. Изненади за цената не сме имали, мисля че 80лв. си е съвесм прилично. Закуските пък съм запомнила като много вкусни и поднесени добре. А и да си пиеш сутрешното кафе отвън на масите в зеленото дворче беше гот. В съседния хотел има басейн, което за лятото е супер.
Въобще, имам приятни спомени от там и бих отишла пак.

# 7
  • Мнения: 485
Януари месец бяхме във Вила Творческа. Много ни хареса. Беше чисто и топло. Хората са любезни и много дружелюбни. Казаха, че ще правят и винарска изба, та ни устроиха и дегустация на червено вино. За закуска ни правиха топли принцеси, които аз лично предпочитам пред сварено преди три дни яйце и изсъхнало сирене. Добре изкарахме и пак бих отишла.   

# 8
  • София
  • Мнения: 225
За закуската и аз имам кофти спомен. И наистина преди 2 години беше амортизирано и попрашасало положението. Но общо взето - интересно местенце - за една нощ става.

# 9
  • София
  • Мнения: 377
Явно сега има подобрение, направо се замислям пак да отскочим някоя събота и неделя, Арбанаси ми е едно от любимите места.

# 10
  • Мнения: 146
elenna_dim , много си груба Rolling Eyes
Аз съм била във Вила Творческа и много ми хареса. Бяхме в Скай студиото. Всички хора, които бяха отседнали и с които се запознахме, бяха очаровани. Вярно цените са височки, но те са такива навсякъде в Арбанаси като се изключат разни мизерийки. В Извора са значително по-соленички, но пък кухнята им е много добра. Вила Творческа нямат ресторант, предлагат само закуска, но условията са много добри и е много красиво и с вкус направено. Освен това жената, не знам собственичка ли е е много мила.
И това не са малки селца, а се водят архитектурни резервати или паметници на културата.  Peace

Съжалявам, ако на някой не му харесва мнението ми, но то е самата истина.
Неможе в сайта им да е обявена цена от 80лв, а да ти вземат 120лв преди 2 години. Та за тази цена ща отида в СПА хотел.
А наподобяващото тутманик мазно нещо, което ми сервираха за закуска.... Извинявай, ама не отговаря на звездите на вилата.
Освен това целия двор беше разкопан и кален Confused

# 11
  • Мнения: 637
Хм не съм ходила скоро. Може и да са занемарили вилата Rolling Eyes Не споря, също казах моето мнение. Аз по принцип съм много капризна, но там ми се стори много добре. Беше чисто, съвсем ново, хората бяха много любезни. Закуската е най-малкото, което гледам, защото тя е между другото. Все пак не сме в 4-5звезден хотел на шведска маса. Но беше някакви вкусни филийки, то на мен всичко ми е вкусно, де Wink
Най-вероятно преди 2 години, когато си ходила ти, са правили ремонт или просто си се изнервила , че цената се е оказала с 40лева по-висока. Обаче аз съм сигурна, че стаята с джакузито беше най-скъпа и тогава. Ние платихме 80лева за скай-студиото, така че е абсурд стаята с джакузито да е била 80лева както твърдиш, а да са ви казали по-висока цена. Нещо си се объркала. Аз лично си питам по телефона, защото инфото в сайтовете може да е старо Peace Дори си питам за пакети.
Ето актуалните цени:

http://arbanassi-hotel.com/rooms2_bg.html

# 12
  • Мнения: 712
Уикенд във вила Творческа беше коледния подарък за родителите ми. Бях резервирала Римското студио (или италианско, нещо такова...) - без джакузи, но с хидромасажна вана. Реших да намина да ги видя за едната вечера.
Доволна съм от това, което видях - снимката в интернет е 1:1 с реалността, беше чисто и топло (става въпрос за февруари тази година). Хората бяха любезни. Закуската наистина не е нищо особено, но не е лоша - някакви топли сандвичи, кафе и сок от кутия - ябълка или портокал. Аз съм доволна и смятам, че за 1 уикенд е идеално, стига да не очакваш 4- или 5-звезден спа хотел.
Само с двете студиа с джакузи трябва да се резервира доста по-рано, ако искаш да си там през уикенда - в началото на феевруари имаше свободни дати чак за последния уикенд на март.
В общи линии това са ми впечатленията, доволна съм, струваше си 90-те лв на вечер.

# 13
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Вчера се връщаме от там - бяхме в римското студио с джакузито. Хората са много мили и любезни, но малко позанемарено ми се видя. Влязох веднъж в джакузито и имаше една удавена буболечка и коса от предишните обитатели и повече не повторих.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:02 от bab1

Общи условия

Активация на акаунт