Къде да ме боцнат с Прегнил в 23.30 часа?

  • 1 568
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
Отседнала съм близо до х-л Плиска. Трябва някой да ми сложи Прегнил по никое време в 23.30 часа. Можете ли да ми помогнете със съвет?

# 1
  • София
  • Мнения: 23 156
Аз ходя в клиниката, ама от х-л Плиска май ще ти е далеч.

# 2
  • Мнения: 3 453
Мира,
в най-близката болница. Никой няма да откаже няколко левчета за манипулацията! Wink Стискам палци!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
Мира,под х-л Плиска е 22-ра поликлиника,мисля че там ще ти е най-удобно.Стискам ти палци Praynig

# 4
  • Мнения: 2 343
Благодаря!  Hug

Така, в 22 поликлиника всички си тръгват до 19 ч.
Отидох в Окръжна, но ми казаха, че това не е тяхна работа. Оттам направо в Клиниката и естествено нямаше проблеми, само дето дадох 20 лв по таксита  Sick

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 01:06 от Мира:)

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
Благодаря!  Hug

Така, в 22 поликлиника всички си тръгват до 19 ч.
Отидох в Окръжна, но ми казаха, че това не е тяхна работа. Оттам направо в Клиниката и естествено нямаше проблеми, само дето дадох 20 лв по таксита  Sick
#Cussing out
Не,просто думи нямам!Казваш ,че в Окръжна са те върнали,как може,наистина се възмутих,все едно си помолила за нещо кой знае какво!Както и да е,много успех в процедурата  bouquet

# 6
  • Мнения: 30
здравейте мили момичета и аз искам да се включа повашата тема трябваще по два опита за исеминация да си бия инжекции и ходих в спешна помощ в град перник просто са отвратителни на инжекция им давах по 2лв след хиляди уговорки единият път дори така се запецнаха че трябваше доста да им се моля как може такава коравосърдечност та ние да не ходим защото си нямаме друга работа просто си мисля вече че все по рядко се срещат добри хора.а на всички вас желая успех!

# 7
  • Мнения: 1 768
Ех Мире , как не съм ти видяла темата по рано.Живея много близо до Плиска и щях да те боцна бе милоооо тюх да му се не види колко ме е яд .

# 8
  • Мнения: 3 011
Аз се боцнах самичка  Mr. Green легнах на една страна подвих долния крак, потупах мястото, намазах със спирт и праз в горният външен квадрант на бузката на дупето, беше голяма емоция. После майка ми ще ше да откачи като и разправях. В нета даже беше обяснено в един сайт как става и много ми помогна, ама теб ако те е шубе не те съветвам да пробваш  Whistling Успех  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 6 356
в спешните центрове не би трябвало да ти откажат, особено ако имаш рецепта от лекар.
аз ходех в Спешния център на 25-та поликлиника в Младост-3.

# 10
  • Мнения: 2 343
Денди, досега нито съм се заглеждала къде се правят, нито съм си мислила, че ще ми се наложи. Сега поне знам къде се прави. Не знам обаче дали ще се боцна сама ако се наложи  Blush
Маринекс, ти тогава беше на Ловеч, слънце  Wink. Но щом живееш до Плиска, следващия път можем да изпием по един сок с теб, ако си свободна.
jam, отказа би един отвратителен човек. Беше се подготвил да ми чете лекция как спешното се е превърнало в амбулатория на личните лекари и още и още. Питах го ще ме боцне ли или не, а той пак обяснява ... Просто си тръгнах, какво ще слушам някакви комплексирани хора.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 326
Виждам дискусията и се включвам с едно изречение, което не знам доколко ще е полезно, но поне да дам някакъв акъл и аз: може би в клиника Щерев не биха отказали...На мен ми се наложи навръх почивния 3-ти март да се боцкам и нямаше проблем. Вярно, аз съм пациент на клиниката, ама съмнявам се да върнат някой на зор...Поне може да се пита по телефона...Веднъж даже в тяхната аптека помолих жената да ме изчака след края на работния й ден, докато се добера от другия край на София в задръстванията, че трябваше спешно да си купя Femara, след като не я намерих другаде...

# 12
  • Мнения: 1 441
Сравнително близо до Плиска е и клиника Вита - до Подуене е. Там не отказват нищо и работят денонощно - винаги има дежурни. Струваше преди време 5 лева.
Малко офф: Прегнила не е ли подкжна инжекция, т.е. слага се в ръката, корема, вътрешната част на крака?

# 13
  • Мнения: 2 343
Бан, винаги са ми били Прегнила мускулно. За Вита не се сетих.
burty, аз съм пациентка на "Надежда", там също има дежурен нощем и не отказват манипулации, но аз реших да отида на по-близкото място. Друг път ще знам.

# 14
  • Мнения: 304
Аз като правих инсеминацията имах предписан овитрел в ръката. Бяхме се разбрали мъж ми да ме боцне, но го бяха задържали в работата, така че седнах, казах си, че не бива да се лигавя и си се боцнах сама в ръката. Даже, не очаквах, че игличката влиза толкова леко, та някак успях веднага след боцкането да извадя иглата без да искам, та се наложи да се боцна втори път, за да задържа иглата вкарана и да изстискам вътре спринцовката. После си полежах малко, защото ми става зле като си видя кръвта. Но страшно няма. Ако пак ми се наложи пак сама ще си я сложа.

Общи условия

Активация на акаунт