Моля Ви помогнете ми със стойностите на ЧХГ

  • 701
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Мили мама имам нужда от огромна помощ, имам чувстото че ще полудея, моля Ви помогнете ми.
Накратко ще разкажа историята си - миналия четвъртък ми поставиха диагноза мисет аборт (бях в 6 гс) дори лекарката ми искаше още в петък да го махнем, аз помолих да изчакам за да чуя и второ мнение. Позвъних на друг лекар който ме прие веднага (разбра че съм много притеснена) прегледа ме и ми каза че нищо не може да ми каже засъжаление защото ме вижда за първи път но според него съм не в 6 а в 5 гс (или емблиона е спрял да расте още преди една седмица, но предишната лекарка ме гледа и в понеделник и ми каза че всичко е наред). Аз имам много нередовен цикъл но знам точно кога съм забременяла и втория лекар ми каза 5 седмица и 5 дни от дата но забременяване като ми казаи датата на забременявани без аз дори да съм му я казала. Препръча ми да си правя кръвни тестове за бременост и да изчакам още една седмица без да се притеснявам. В понеделник си направих кръвен тест - стойности 5000, в сряда пак го повторих беше 38179 - много странен ми се видя. В сряда вечерта бях на преглед при първата си лекарта и тя беши категорична че няма смисъл да се надявам дори вече не виждала ембриона. В четвъртак бях при втората си лекарка тя ме прегледа видя ембриана веднага и много хубаво се виждаше плодния сак е пораснал и вече отговаря на 6 седмица и 3 ден (както трабява да съм според дата на забраменяване) каза че има много слаби пулсаци (много се зарадвах), НО ембриона не е поразнал от последния преглед (придешния четвъртък). Каза да не се пртеснявам да спра всички лекарства за да оставя природата да реши пак да повторя кръвния тест и в четвъртак пак на преглед. Днес (петък) потретих теста но беше 10000 като стойност. Веднага се обадих на лекарката си, пак ми каза да не се притеснявам че най вероятно този от сряда е грешен и пак да го повтора в понеделник ако е пас нисък веднага да и се обадя.
Моля Ви майчета помогнете ми с тези стойности имам ли някакъв шанс да се надявам и ми мисет аборт стойностите пак ли се покачват или падат( за да не са забруждавам).
Много Ви благодаря предварително.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
В понеделник си направих кръвен тест - стойности 5000, в сряда пак го повторих беше 38179


Това не е възможно. Днес  да е 5000 също не е възможно. Като пускаш ЧХГ го прави винаги в една лаборатория и през 48 часа.По това което сега си написала за съжаление не може да се тълкува нищо.

# 2
  • Мнения: 3 988
Късмет, дано всичко да е наред! Стискам палци!

Нямаше нужда да пускаш нова тема. Има активна такава на първа страница.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204544.0

# 3
  • Мнения: 617
Мила поуспокой се малко и ми виж линийката.Аз точно в 6 г.с  бях с прокървяване  и категорична диагноза мисед.Даже си я пазя за поколенията с ехографа.Тогава и мен искаха да ме кюртират веднага защото нямало смисъл.Изчакай още 1-2 седмици пък тогава каквото сабя покаже. Hug

Общи условия

Активация на акаунт