Слънцезащитен крем за бебе на 2м?

  • 33 414
  • 183
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
До сега не съм изкарвала щерката на разходка с количката (защото имаше лоша жълтеница и ме беше страх).Утре мисля да я изведа малко,но се чудя дали трябва да и взема някакво кремче за личицето...все пак до сега не се е излагала на слънце,а като гледам как пече днес WhistlingНе знам дали не е прекалено млака,но все пак си има козметика за бебета.Ще се радвам и ако ми препоръчате някоя хубава марка ,ако все пак използвате такива кремчета Peace

# 1
  • Мнения: 2 334
Слънцезащитен крем ползвам на Себамед 50 фактор и съм много доволна  Peace

# 2
  • Мнения: 210
Слънце защитните кремове на всички марки са за след 6 месец
пази и сянка с нещо - толкова малко бебче не е за слънце.Ние имах ме проблем с обриви и ходих при 3-ма дерматолози и всички са на мнение че слънцето е вредно за малките бебета

# 3
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Според мен бебето е малко още за крем. Засега го дръж добре облечно на сянка. Можеш да откриваш за малко ръчичките, да ги "види" слънцето, но главичката и лицето пази.   Peace

# 4
  • Мнения: 22 521
На Еусерин ползвам слънцезащитната козметика и съм много доволна.Не знам от каква възраст дават да се употребява.

# 5
  • Мнения: 233
Хората в Африка как се справят цял ден под палмата ли седят Аз съм виждала лятото бебета по малки дори на 20 дена. На себамед са добри продуктите

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:51 от Zvezditza Uranova

# 6
  • Мнения: 1 155
Аз използвам Мустела 50 фактор, но мисля за тази година да й взема Себамед Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 742
Като отидеш в аптеката и попиташ все ще ти препоръчат нещо подходящо.Аз не съм мазала с нищо,защото ме беше страх да не се обрине от тях.Знам,че са за бебета,но предпочитах да си го пазя от слънцето.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И на мен рано ми се вижда още за мазане.Аз ползвах AVENE 50f,но чак към годинката.

# 9
  • Мнения: 566
мисля че епрекалено малка за крем с уве защита,пък и като е в количката не е на пряка слънчева светлина,така че няма проблем,моята беба е на месец и малко и не я мажа с нищо .

# 10
  • Мнения: 2 374
Аз използвам Мустела 50 фактор и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 6 712
Бих купила качествена коцметика - Авен, Себамед, Клоран.
Но от друга страна е рано да излагаш детето на слънце толкова малко. По-скоро крачетата и ръчичките, но лицето - аз не бих. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 822
Защо слънцезащитен?Не мисля, че сега слънцето е толкова силно пък и за такова малко бебче.

# 13
  • Мнения: 666
А по принцип трябва ли да я намажа с някакво кремче-каквото и да било(хидратиращо примерно)Малката ще е под гюрука все пак,ама аз нали за първи път я извеждам и  CrazyА иначе слънцезащитен кои месец трябва да си взема-може би лятото чак..нз?

# 14
  • Мнения: 22 521
А по принцип трябва ли да я намажа с някакво кремче-каквото и да било(хидратиращо примерно)Малката ще е под гюрука все пак,ама аз нали за първи път я извеждам и  CrazyА иначе слънцезащитен кои месец трябва да си взема-може би лятото чак..нз?
Аз ползвах от 5м.,защото тогава водихме на море с бебето.

Общи условия

Активация на акаунт