какво се случва в Бургаското родилно?

  • 745
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Какво се случва в бургаското родилно, когато нямаш уговорка с никой за раждането си? Толко ли е ужасно отношението на персонала? Изобщо всичко, за да се подготвя психически. Confused

# 1
  • Мнения: 25
Между другото и преносвам, ако до понеделник не родя влизам в патология.

# 2
  • Мнения: 25
никккои нищо не ми отговаря, момичета смятам че е по добре да съм подготвена и за най-гадното отколкото да се чудя какво става newsm78

# 3
По-добре отиди вав Варна.

# 4
  • Burgas
  • Мнения: 214
sisilota_88 какво стана с теб? Роди ли се бебчо? Добре ли си?
Не се настройвай за лошо. Всичко ще е наред и ще си имаш едно прекрасно бебе. PeaceЩе чакам да пишеш как си и как е минало всичко. Hug

# 5
  • Мнения: 32
Не знам зали не си родила вече , но да ти кажа в отговор на въпроса ти - не се страхувай толкова от Бургаското родилно . Нещата са вече доста по добре от преди 6 ,7 години когато раждах първото си дете . Внимание ще ти обърнат , не както преди  - спасявай се . Много дори са внимателни и отзивчиви а  относно плащането  Naughty не го прави !!! Нито има нужда да се дава каквото и да било нито пък си задължена след положените за теб грижи ! Ще си поискат от теб -  неминуемо , но не им се вързвай ! Със и без пари ще си родиш при едни и същи условия .  Peace Успех !

Общи условия

Активация на акаунт