Гласуване за рисунка на Тема "Зайци"

  • 5 685
  • 23
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за 3 от рисунките ,които най много ви харесват!

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 27 мар 2009, 20:27
* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 451
Рисунка на тема  „Зайци”
Тук може да разгледате рисунките по обстойно:
http://mamite08.multiply.com/photos/album/134
А тук работните файлове на участниците:
http://mamite08.multiply.com/photos/album/135
И да прецените коя творба най-много ви харесва и точно за нея да дадете гласа си  Peace
Гласуването приключва в 20ч. на 27.03.2009г.
Имате право на 3 гласа  Peace
Приятно разглеждане и гласуване и успех на всички участници   bouquet
Сега е момента да коментирате творбите  Peace




1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.


# 1
  • Мнения: 7
Не съм тази,която трябва да казва кое е хубаво и кое не.Смятам ,че всички зайци са по своему готини.
Най-свежо, различно и позитивно ми е зайче 15 ,за което изпращам   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 400
Ето ги на финалната права любимите ми зайци!
Засега само се записвам, а подробни коментари - утре.... Whistling

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Дългоочакваните зайовци са на линия Simple Smile Браво на всички участници. Много добри зайчета има.
Ето малко коментари от мен (първа партида, че са много творбите):

1. Определено има сладурско усещане. Някой беше споменал, че прилича на курабийка. На мен също ми напомня на това.
Харесва ми, че е направено само с основни техники, а крайният резултат е наистина зайче. Бих избегнала втория слои на ръцете. Мустачките би било хубаво да са в друг цвят.

2. Мой безспорен фаворит. Не мисля, че мога да изтъкна някакъв недостатък по изпълнението на контура - пракрасни форми, наистина.
Така зайо е перфектен, но може да изглежда още по-добре, ако се вкара малко дълбочина с по-тъмни и по-светли тонове на основния цвят.

3. Интересна идея за плетен заек. Изглежда сладурски, но му липсва дълбочина.
За разлика от заек 2, където имаме усещане на "анимационен герой" и може да не си правим труд да придаваме обем, тук зайо не може да бъде плосък. Липсват някои сенки - например на крачетата, при които пада роклята. Под ушите ми се струва, че има сянка, която ги "свързва с главата". Тази сянка не ми се струва, че има място точно там. Но поздравления още един път - оригинална творба.

4. Сладко предложение. Не разбрах от работните файлове как е направена козината на лицето.
Нуждае се дълбочина при папионката за допълнителен реализъм. Ушичките и главата могат да имат козина, за да са в хармония с муцунката.

5. Много приятен заек. Всички разбрахме, че е по урок, но все пак авторката е вложила индивидуалност и лично според мен този е по-хубав от онзи в урока.

6.
Сладък заек. Вече е спомената грешката за перспективата на задното уше. Иначе - поздравления за техниката. Тук може да има малко дълбочина, защото се предполага, че този заек е рошко, а изглежда някак си "плосък". Странно, че има само един работен файл.

По-късно ще коментирам и останалите.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
1. макар и да беше набеден за пингвин, на мен ми е много симпатичен
2. Много хубаво зайче. може би крачетата да са мъничко по-дебели.
3. Харесва ми. може да се придаде обем на очичките и нослето
4. Много симпатично зайче се е получило. Като изпълнение има какво още да се желае.
5. Много добро изпълнение. По-сполучливо от оригинала.
6. Много ми е симпатичен този зайо, въпреки, че забележките относно изпълнението са основателни. как е направено кожухчето?
7. Фаворитът ми. най-професионално изпълнения зайо. Ако не е по урок и не е прерисуван, много голямо браво на автора
8. 9 са ми някак странни и работните файлове ме объркват. 8 ми харесва.
10. симпатичен е.
11. Харесва ми - и зайчето и изработката
12 странен ми е.
13 Много хубаво и добре изпълнено зайче. Браво на автора!
14 Сладко и идейно, но като изработка има още какво да се желае
15 Симпатичен, весел и оригинален заек.
16. не ми допада

# 5
  • Мнения: 791
1. Наистина на курабийка прилича, но е много сладко зайче.

2. Този ми е фаворит.

3.Много ми е странен. Дясната му лапичка (ръчичката) е направо залепена. Също така плетка на ушите, лапичките и лицето е с различна големината. Но иначе много оригинална идея.

4.Папионката няма обем, и не ми харесва размазването по края - може би с контур би стояло по-добре.

5. Харесва ми, нищо че е по урок, но може би би ми харесало още повече ако автора беше по смел и бе добавил нещо от себе си.

6. Пухено зайче - честно не ми харесва изпълнението - ушите трябва да се разменят,както и лапичките (ръчичките), няма и никакво разграничение на коремчето.

7.Харесва ми. Само надпис и е готова картичка.

8.Сякаш е голо. Малко козина по гръбчето и по опашката  и ще е доста по добро.

9. Нереалистични и изцъклени очи.

10.Харесва ми.

11.Не ми харесва това че е унило и канта на дрехите.

12. Нещо ... и аз не знам - хем ми харесва,но нещо ... може би понеже е само главичка ...

13.Харесва ми.

14. Хубаво е, но ако лапките бяха направени отделно от тялото и после добавени  newsm78

15.Различно и много хубаво.

16. Не ми харесва, т.е. като идея и изпълнение ОК, но това не ми прилича на зайче ,а на страшно зайче

 Hug
Надявам се никой да не съм засегнала, защото съм професионален лаик  Mr. Green и защото го пиша с най-добри чувства и липса на грам лоши

  bouquet

# 6
  • Мнения: 388
Хайде сега да ги изкоментираме тези зайци!  Grinning
1. Май и на мен ми прилича на пингвинче, но е симпатяга.
3.Оригинална идея. Основата на ушите нещо не ми стои добре.
4. Прилича ми на плюшена играчка от 80-те. На места не е добре изрязан.
6. Много е сладък. Както се спомена едното ушенце е по-голямо и едното краче е отрязано и това малко разваля общото впечатление.
7. Е, няма какво да коментирам - много готин!
8. Много нежно зайче. Придаден му е много хубав обем. Но има ръбчета по контура.
9. Нещо не ми допада диадемата и косматата брада.
10. Интерсна текстура.
11. Добре направен, но ми изглежда малко унил.
12. Нямам мнение
13. Добре изпълнен малък Бъгс Бъни /доскоро всяка сутрин дъщеря ми го гледаше по ТВ/
14. Симпатично е.
15. Много оригинален.
16. Това не е представата ми за симпатично зайче.
Успех на всички участници!

# 7
  • София
  • Мнения: 771
1. Симпатичен заек, единствено цветово не ми допада.
2. Много хубава рисунка!
4. Този заек има сладка физиономия, но откъм изработката има какво да се желае.
5. И този ми харесва, само цветовете ми идват малко по-силни. Лично аз нямам нищо против нещо да е по урок. Имали сме и други задачи, в които почти всички работи са били по урок. Все пак старанието на автора не е за пренебрегване.
6. Много добре се е получило кожухчето, предполагам е правено с четка.
7. Този заек на пръв поглед го помислих, че е с издут корем. Може би ако имаше рисунка върху яйцето, нямаше да са заблудя. Иначе погледът, бузите, ушите, всичко е станало много сполучливо.
8. Много нежно и красиво. Гласувах за него. Като истинско е. Супер сладка муцунка и очи.
9. Симпатично зайче, харесва ми, че има косъмчета на брадичката.
10. И това зайче много ми хареса и като замисъл и като изпълнение, гласувах за него.  
11. В този заек всеки детайл от изражението, макар и тъжно, ми харесва. Добро изпълнение. Само слънчогледите не ми се връзват цветово със заека.
12. В този ми харесва светлината в погледа.
13. Иска ми се и на мен да мога да рисувам така.
14. Сладко.
15. Пъстър и създава настроение.
16. Кефи ме. Прилича на хибрид между Зайо Байо и Кумчо Вълчо.
 

# 8
  • Мнения: 3 622
Най - много ме грабнаха зайце №2, 5 и 7

# 9
  • Мнения: 2 270
6,7 И 15 са зайчетата , които бих ползвала за нещо свързано с великден.Браво на авторите им.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Продължавам с коментарите:

9. Харесва ми позата, преливането, роклята е супер. Притеснява ме диадемката, защото е малко като "залепена" и очичките са леко смразяващи. Но като цяло - прекрасно.

10. Този зайо е супер. Само панделката е с малко странна сянка.

11. Страхотен зайо - меланхолик Simple Smile Бих използвала друга текстура за дрешките, някоя по-реална...тази е малко плоска. Дрешките също имат нужда от обем, какъвто има целия зайо.

12. Може би е интересно, но аз не разбирам, че това е заек.

13. Е, какво да кажа тук? Няма забележки.

14. Сладурче е това, но ушетата имат нужда от перспектива. Не може при този ъгъл да са две еднакви ушета Simple Smile

15. Интересен и весел зайо. Браво.

16. Моят фаворит. Гласувах за него...не мога да не оценя чувството за хумор...изражението му е просто трепач...пък и е цар/принц Simple Smile
Само голямата рамка ми разваля кефа Simple Smile Поздравления на авторката...нямам търпение да разбера коя е Simple Smile

Браво на всички - зайците са страхотни Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 400
И аз да се включа с коментари Flutter

1. като цяло този зайо ми е странен, някак островат ако ме разбирате. лапичките му ми приличат повече на лодки отколкото на пукави лапички. и розовият мустак не е много на място. бих похвалила идеята да се използват единствено фотошопските ресурси. друга текстура, омекотяване на линиите
2. сладък зайо. браво на автора!
3. тук ми допада идеята , но някак не е съвсем реална платнена кукла-заек. малко ми е страшен Blush
4. като цяло е симпатяга тоя зайо, но имам забележки по изпълнението - папионката е като лепната, над ушите също трябва да се поработи
5. цветово не ми допада.
6. добра разработка! както са казали и преди мен - ушето трябва да се оправи както и едното краче
7. тоя заек ми е единият фаворит. стахотен!
8. много нежно зайче, ако беше друг цвят - още по-добре. някак ....  розов заек ми е странен. поздравления за изпълнението
9. милият ми девети номер дето не можех да го видя Laughing харесва ми! имам забележка към диадемата и очите . иска ми се да го видя пак в оригинал, че доколкото разбрах сега цветово е леко променен Thinking
10. супер зайо! Laughing
11. този също е много интересен. бих посъветвала следното - да се направи панталон и блузка - сега е като в гащеризон. самият "плат" е такъв, че се губи ръкава при рамото и да, обем им трябват на тези дрешки. ако може ушите да не са на дупки....но като цяло - поздравления за идеята!
12. прекалено дълги и остри уши, изглежда като апликация. и защо син?
13. точно на малкият Бъни ми прилича Laughing сладък е!
14. малко размазан ми идва този зайо... newsm78
15. този също ми прилича на апликация, но много, много добре замислена. поздравления! харесва ми много!
16. това ако не е Кума Лиса ей ме на! и погледа и муцунката и цвета и излъчването си е лисиче. съжалявам Blush

Това е от мен!Давам гласа си за 15, 10 и 7.
Успех!   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 035
Гласувах за 13, 7 и 2, като 13 e велик просто, Браво!   bouquet

# 13
  • Мнения: 354
3 ми е любим Hug, 8 и 10 също много ми допадат

# 14
  • Мнения: 2 467
7 и 15 са ми фаворити.

Номер 13 е едно към едно с малкия Бъгси. Намерете ми разлики? Защото аз не откривам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт