Специализирана клиника за спермограма,близо до Раднево?

  • 2 396
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте на всички Simple SmileНовичка съм,но само във форума не и в бебеправенето......
Незнам дали тук или не да пусна тема и дали въобще да я пусна,но не намерих отговор на моя въпрос,а той е:Аз съм от Раднево и с моя мъж сме решили да направим нещо по въпроса "бебе" а имено спермограма,както прочетох в някои други теми - от там се тръгвало.Иначе от близо 3 год бебеправим и нищо CryДо момента никакви изследвания не сме правили.
Та по въпроса......интересува ме къде да отидем най близо до Раднево? 2 въпрос: Правилно ли сме се насочили към спермограма,като за начало?И цена че тия месеци доста пари похарчихме за други лекарства?  Ми това е май newsm78 Ако се сетя друго,ще питам после. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 822
до кой по-голям град е близо Раднево

# 2
  • Мнения: 19
до кой по-голям град е близо Раднево
Стара Загора,Пловдив...други не се сещам

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Пловдив -клиника Селена  Peace
Аз съм от Ст.Загора ,но тук не си губи времето  Peace

# 4
  • Мнения: 3 294
Дензуела правилно решение сте взели да се насочите към клиника по стерилитет , това е първата стъпка . 3 год е доста дълъг период и е време за изследвания . Най-добре започни от там да си запазите час в клиника , тъй като се чака малко повече време . Такива клиники има в София , Пловдив ... Варна ... . Освен спермограма трябва да направите доста други изследвания , но най-добре да ги започнете в клиниката която сте избрали и съответно при доктора , който ви е вдъхнал доверие . Успех и действай  Peace

# 5
  • Мнения: 19
Благодаря ви за експресните отговори Hug

# 6
  • Мнения: 169
И аз съм на това мнение,че най-добре и близко до Раднево е да отидете до Пловдив.Аз съм от Ямбол и пътуваме доста често до там. При нас спермограмата струваше 60 лв, но на всякъде си и мат свои цени Peace Успех

# 7
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И аз съм на това мнение,че най-добре и близко до Раднево е да отидете до Пловдив.Аз съм от Ямбол и пътуваме доста често до там. При нас спермограмата струваше 60 лв, но на всякъде си и мат свои цени Peace Успех
plamyshi тази цена за разширена спермограма ли е?

# 8
  • Мнения: 19
И аз съм на това мнение,че най-добре и близко до Раднево е да отидете до Пловдив.Аз съм от Ямбол и пътуваме доста често до там. При нас спермограмата струваше 60 лв, но на всякъде си и мат свои цени Peace Успех
plamyshi тази цена за разширена спермограма ли е?
plamyshi вие при кой лекар ходихте?

# 9
  • Мнения: 975
Дензуела правилно решение сте взели да се насочите към клиника по стерилитет , това е първата стъпка . 3 год е доста дълъг период и е време за изследвания . Най-добре започни от там да си запазите час в клиника , тъй като се чака малко повече време . Такива клиники има в София , Пловдив ... Варна ... . Освен спермограма трябва да направите доста други изследвания , но най-добре да ги започнете в клиниката която сте избрали и съответно при доктора , който ви е вдъхнал доверие . Успех и действай  Peace
Peace.

# 10
  • Мнения: 142
Дензуела, качествена спермограма най-близо до Раднево може да направите в Пловдив. Д-р Мариела Даскалова е правилният лекар. Преди спермограма момчето ти трябва да има въздържание 3-4 дни.

# 11
  • Мнения: 19
Благодаря,сега остава само да си запишем час.Мислим да ходим при Д-р Даскалов в Медикус Алфа.И още нещо да попитам:кога излизат резултатите? Embarassed

# 12
  • Мнения: 169
Здравей, извинявай че не ти писах до сега.
Аз ходя при д-р Даскалов, а спермограмата на моят мъж я прави д-р Даскалова-те работят заедно.
Ако неще друго те интересува можеш да ме питаш по-всяко време. И ние скоро почнахме да ходим по доктори да търсим къде е пречината Wink

# 13
  • Мнения: 169
При нас резултата ни го дадоха още същият ден , и д-р Даскалова го коментира с нас . А на теб ще ти дадат изследвания, които трябва да почнеш да правиш-хормони, спин, хив и др.

# 14
  • Мнения: 19
Ок,разбрах.Значи много работа ни чака............ Crazy

Общи условия

Активация на акаунт