Моля,дайте ми съвет-бебче на 2 месеца,вече 10 дни с разтройство!!!

  • 1 318
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте мами,моето бебче е на 2 месеца,вече 10 дни сме със разтройство.Какво ли не давахме но резултат няма,първо бяхме на фризо1,фризо ха,фризо вом/ Tiredдали пак не е от него/,сега ядем лечебна хумана и пак след почти всяко ядене пълним памперса.Вместо вода пием чай от шипки,варя му оризова вода,пием смекта,хидрасек,абе страшно е.А иначе си качва,вчера бяхме при педито и беше качил 400 гр.Моля ви кажете какво да правя? Praynig

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 22:44 от Vivi

# 1
  • Мнения: 577
От кога е не лечебна Хумана. Тя ще подейства а и хидрасек пие това е достатъчно. А под растройство какво разбираш кашаво, воднисто или просто бебето ходи често.
Ако няма подобрение педиатъра ще ви назначи изследвания да се види от къде идва проблема.

# 2
  • Мнения: 437
 baby_neutral
Ако можеш се допитай до още накой педиатър.
Аз не съм давала Фризо ХА, но от приятелки съм чувала, че от него децата им се запичат...

# 3
  • Мнения: 27 524
....и пак след почти всяко ядене пълним памперса.

Това НЕ Е разстройство, а съвсем нормално.
При вас как е точно?

# 4
  • Мнения: 5 940
....и пак след почти всяко ядене пълним памперса.

Това НЕ Е разстройство, а съвсем нормално.
Точно така, абсолютно нормално за толкова малко бебе.

# 5
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Подкрепям мненията на Блонди и valerie PeaceДете на тази възраст,е нормално да се изхожда така и почти след всяко хранене.Какво каза педиатърът ви,той ли ви посъветва за смяната на млеката?В крайна сметка,потърсете друг лекар.

# 6
  • Мнения: 2 013
Подкрепям мненията на Блонди и valerie PeaceДете на тази възраст,е нормално да се изхожда така и почти след всяко хранене.Какво каза педиатърът ви,той ли ви посъветва за смяната на млеката?В крайна сметка,потърсете друг лекар.

 Peace
И аз мисля така.И Биси в началото много често акаше,направо не смогвах!  Laughing
Според мен е нормално!
Да не си докарате някой запек с тези смекти.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 15 379
В началото и синът ми акаше след всяко хранене (на АМ беше от раждането) и аз като неопитна мама се бях притеснила. Тогава педиатърката ни каза, че при малките бебета се счита за нормално да се изхождат до 8 пъти дневно, като това не се счита за диария.
Ако се притесняваш, потърсете и второ мнение!

# 8
  • София
  • Мнения: 329
имах същия проблем давах всичко изредено от теб,помогна ми само гастрокинд,ако го няма в някоя аптека може да си го поръчаш да ти го доставят от аптеката ,има и сайт.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Аз също мисля , че е нормално да "пълните памперса след всяко хранене". Дъщеря ми беше така, а и сега ака по 3 - 4- 5 пъти на ден.
Относно гъстотата - те пият само мляко и няма как да изака "истинско ако"  Wink

# 10
  • Мнения: 344
Да ака често -това е нормално за толкова малко дете/моето акаше на всяко хранене/.Направо ме заболя главата , като прочетох колко неща му даваш dohКакво според тебе е разстройство?!Нали не очакваш изпражненията му да са като на голям човек Rolling EyesПърво се успокой! Потърси второ мение на  педиатър, за да уточните дали това е нормално или в действителност има проблем.

# 11
  • Мнения: 437
 Момичета, едва ли marianasb на своя глава е започнала да дава прахчета.Предполагам, че е била посъветвана от лекар, а той би трябвало да различи разстройство и "по-рядко ако".
И все пак ако разстройството на детето си продължава и след смекта-та, би трябвало да се помисли за друг специалист.

# 12
1. Ако педиатър е установил диарията, защо той не лекува детето и вие го правите вместу него и/или защо не Ви изпраща в детската поликлиника?
2. Нормално е за кърмачета да акат след всяко едно хранене. Т.е 6-8 изхождания на ден = нормално.
3. Какво е диария?
"Консистенцията на изпражненията е рядка и честотата им е увеличена -> от 7 (средно) пъти и нагоре."
4. Трябва да останете на едно мляко, а не да ги сменяте непрекъснато за да може да се постави диагноза - най-просто казано.
Успех и очаквам отговор.

# 13
  • Мнения: 9 973
акането е нормално,но за 10 дни 3 вида мляко....на бебе на 2м......

# 14
  • Мнения: 236
За да си по-спокойна пусни една микробиологична посявка за да се види поне има ли нещо.

Общи условия

Активация на акаунт