kista i bremennost

  • 872
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Zdraveite, predi 6 meseca me operiraha ot kista na qi4nika, doktorite kazaha 4e vsi4ko e nared ,ako re6a da zabremeneq, 4e nqmalo da imam problemi s tova. Vaprosa mi e kolko vreme sled operaciqta trqbva da se pazq da ne zabremeneq,nqkoi mi kaza 4e e 2 godini.Vtoriqt mi vapros e sled operaciqta ne mi kazaha koi znae kakvo ,to i za tova pisha tuk., i po4nah da vodq polov jivot sled 2 meseca,ot na4alo vsi4ko be6e nared ,no ot izvestno vreme imam silna reje6ta bolka v lqvo ,kadeto be6e kistata.kogato polu4ih takava bolka predi okolo mesec lekarqt kaza 4e e normalno,vse pak bilo razrez i t.n.no stava na vapros 4e sega dori ne moga da pravq sex za6toto boli,a i dori i da ne pravq ,pak imam reje6ta bolka.Spodelete ,ako nqkoi znae ne6to.ako ne pak 6te hodq na lekar .Blagodarq predvaritelno

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
По принцип трябва да се пазиш от бременност 6 месеца.За режещата болка иди на лекар да те видят с ехограф.Преди 2 години ме оперираха от извънматочна в дясната тръба (премахнаха я),горе долу след 2 месеца и аз започнах да водя полов живот,но не ме е боляло така. Peace

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 04:47 от zabche

Общи условия

Активация на акаунт