Китайски капсули за отслабване -3

  • 48 460
  • 437
  •   1
Отговори
  • Мнения: 366
Както е тръгнало ,тази тема ще излезе безкрайна.Днес в зелебг четох за нови китайски капсули за отслабване.Като пръв експериментатор - напред!!!!

# 1
  • Мнения: 1 095
как им е името , ASSAMARIS ?

# 2
  • Мнения: 366
как им е името , ASSAMARIS ?
Цитат
както и най-новия Цзи Су - 40лева.
Доста инфантилно звучи тази обява.Все още не мога да намеря повече материали за поредното китайско чудо.

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 12:47 от ASSAMARIS

# 3
# 4
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен.Днес получих Лида и започнах да я пия.Моля Ви кажете ми по какво се различават фалшивите от истинските.На опаковката на моята има червен надпис дали който някъде по-назад в форума прочетох че е признак за фалшивост.

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте,  искам да попитам дали някои си е поръчвал Лида от lida.free.bg, и дали не са фалшиви? Моля, ако някой си е взел Лида-та от там да сподели. Благодаря

# 6
  • Мнения: 1
аз си поръчах от отслабни. бг но все още не са ми доставени .Като ги започна ще дам повече информация
 newsm78 Hug #Cussing out

# 7
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
Както е тръгнало ,тази тема ще излезе безкрайна.Днес в зелебг четох за нови китайски капсули за отслабване.Като пръв експериментатор - напред!!!!
Тези китайци се побъркаха да правят хапчета за отслабване.

# 8
  • Мнения: 0
Цитат на: cecko05 link=topic=383150.msg10[size=10pt
[/size]679412#msg10679412 date=1238082953]
Както е тръгнало ,тази тема ще излезе безкрайна.Днес в зелебг четох за нови китайски капсули за отслабване.Като пръв експериментатор - напред!!!!
Тези китайци се побъркаха да правят хапчета за отслабване.
az si pora4ah lida predi 3 sedmici pia gi prez 2 dni efekta e porazitelen nima nadnormennoto teglo ne vredi na zdraveto ili vsi4ko drugo
Както е тръгнало ,тази тема ще излезе безкрайна.Днес в зелебг четох за нови китайски капсули за отслабване.Като пръв експериментатор - напред!!!!
Тези китайци се побъркаха да правят хапчета за отслабване.
okolo nas cigari alkohol vazduh voda vsi4ko. :)samo4uvstvieto e vajen faktor za zdravoslovnoto sastoianie a za da go imame triabva da se 4uvstvame dobre v kojata si

# 9
  • Мнения: 1 095
Здравейте и от мен.Днес получих Лида и започнах да я пия.Моля Ви кажете ми по какво се различават фалшивите от истинските.На опаковката на моята има червен надпис дали който някъде по-назад в форума прочетох че е признак за фалшивост.
На моята няма червен надпис, ама аз и не ги пия редовно,та не мога да кажа дали имат ефект
АСсамарис ме наплаши и почти не ги пия Simple Smile

# 10
  • Мнения: 366
Здравейте и от мен.Днес получих Лида и започнах да я пия.Моля Ви кажете ми по какво се различават фалшивите от истинските.На опаковката на моята има червен надпис дали който някъде по-назад в форума прочетох че е признак за фалшивост.
На моята няма червен надпис, ама аз и не ги пия редовно,та не мога да кажа дали имат ефект
АСсамарис ме наплаши и почти не ги пия Simple Smile
Не съм искала да ви наплаша  Flutter.Истината изглежда е ,че само при първото пиене дават резултат.Мои близки и аз вкл.го пихме и втори ,и трети път,но нямаше никакъв ефект.
Сега ми препоръчаха някакво  мадалбао или нещо подобно.
Започвам разследване  в моя форум.

# 11
  • Мнения: 1 095
Здравейте и от мен.Днес получих Лида и започнах да я пия.Моля Ви кажете ми по какво се различават фалшивите от истинските.На опаковката на моята има червен надпис дали който някъде по-назад в форума прочетох че е признак за фалшивост.
На моята няма червен надпис, ама аз и не ги пия редовно,та не мога да кажа дали имат ефект
АСсамарис ме наплаши и почти не ги пия Simple Smile
Не съм искала да ви наплаша  Flutter.Истината изглежда е ,че само при първото пиене дават резултат.Мои близки и аз вкл.го пихме и втори ,и трети път,но нямаше никакъв ефект.
Сега ми препоръчаха някакво  мадалбао или нещо подобно.
Започвам разследване  в моя форум.
Ще чакаме инфо   bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 032
Момичета, темите в "Диети ..." се изпълват до 30 страници. Моля да го имате предвид за следващата тема.
Успех в отслабването!   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 095
Ассамарис, я кажи 2 думи за Пино Слим-а ?? Peace

# 14
  • Мнения: 366
Ассамарис, я кажи 2 думи за Пино Слим-а ?? Peace
Което не знам,не знам.Принципно съм скептично настроена към  нещо,което рекламират.Добрите препарати сами се продават.

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 20:45 от ASSAMARIS

Общи условия

Активация на акаунт