Дебатът снощи

  • 1 549
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Гледахте ли снощи прословутия дебат между Бойко и Сергей. Ако не сте го гледали е ясно, но ако сте го гледали какво ви е мнението. Промени ли този първи дебат с нещо вашето отношение към първите мъже в България или затвърди само вашите очаквания и предварителни нагласи. Изобщо тия дебати успяват ли да променят нещо или хората които си ги харесват двамата така или иначе пак си харесват.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Oт разбора на гласуването стана ясно, че само 2% от зрителите са си променили мнението към положително, демек- започнали са да ги харесват.
При мен промяна нямаше. С нищо не ме изненадаха. Искрено се забавлявах на игричките и на закачките им. Май повече си вредят, отколкото помагат с тия дебати, ама както във всичко друго, та и сега- не се усещат. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 059
Гледах част от дебата и не се впечатлих особено.Всъщност нищо казано от Сергей  Станишев не може да промени несимпатията ми към него.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Не ме интересуват и двамата. Ще гласувам за трети.

# 4
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
По времето на дебата някои безименни герои от невидимия фронт като мен си бяха по работните места, така че не съм го гледала Simple Smile
Но с дебат или без - ясни са ми и двамата, и то много преди да станат 'първи мъже' в държавата.

# 5
  • Мнения: 25 597
Недей да лъжеш, никакви дебати нямаше по Дискавъри!  Naughty

Така като ме гледаш, да ти приличам на мазохист, който ще си пропилее вечерта с двама идиоти? 

# 6
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Ами погледнато реално, то нищо ново не се каза по време на този дебат, за което вече да не се е водила дискусия в публичното пространство, така че мнението ми, за която и да е от двете политически сили си остава напълно непроменено. Надменното поведение на Станишев и непрекъснатите присмехулни физиономии на премиерския екип ми дойдоха малко в повече, но то това си беше в реда на очакваното, имайки впредвид, че самите те ясно съзнават своя страх от една предварително загубена предизборна битка, която тепърва предстои. Не мога обаче и да си затворя очите за това, че при експертите на ГЕРБ липсваше повече решителност и настъпателност, спрямо позициите и политическите убеждения, които защитават. Но в крайна сметка интересното тепърва предстои, ще очаквам да видя как ще се развият последващите дебати. Вчерашният беше по - скоро нещо като за загрявка на предстоящите, така усетих нещата аз. Смятам, че се очертават доста интригуващи и остри сблъсъци занапред, не бих ги пропуснала.

# 7
  • Мнения: 76
Гледах го и не ми промени мнението,
Вапреки, че не харесвам никого от двамата, за мен остана убежденето, че Бат Бойко се изложи - отиде там изключително неподготвен (не че по принцип е подготвен за нещо, де), но можеше малко да се постарае.
Струва ми се, че подценява малко избирателя, като си мисли, че целият народ му се връзва на популизма.

# 8
  • Мнения: 8 999
Не ми харесват и двамата. Дори и да го бях гледала, нищо нямаше да се промени. "Две петлета се скарали пред поповите врати" - или по-точно: две пуйчета се пуйчат, а фитките им ръкопляскат.

# 9
  • Мнения: 4 187
Гледах част от дебата, но гласувах с първа опция ! С нищо не промениха отношението ми. Не ги харесвам и двамата!

# 10
  • Мнения: 118
Двама самовлюбени лаладжии  не могат да ми променят мнението!
Лошо и за двамата.  Най - вече съжалявам нас , защото ЕнТелЕгентния народ ще "набута" поредния   "спасител" във властта.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не ме интересуват и двамата. Ще гласувам за трети.
Peace
Не съм го гледала. Вече съм решила за кого ще гласувам и нищо не може да ми промени мнението.

# 12
  • Мнения: 1 470
Не,но така или иначе тези двамата надминават по простотия и Биг Брадър,и Мюзик Айдъл...Циркът който разиграват на умните хора им идва в малко повече...А иначе нали и двамата майка партия ги е кърмила...Какво повече има да се коментира...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 355
Най-много ме подразни Илияна Йотова с арогантното си поведение и непрекъснатите си подхилквания и подмятания. Иначе самият дебат не беше на ниво.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Най-много ме подразни Илияна Йотова с арогантното си поведение и непрекъснатите си подхилквания и подмятания. Иначе самият дебат не беше на ниво.
И мен. Несериозно отношение, много Naughty Не го очаквах от нея, имах друго мнение. Тъй като я гледам, виждам една бъдеща Масларова Sick Че и на габарити вече го докарва...

Общи условия

Активация на акаунт