Хубави обеци за бебета във Варна?

  • 3 224
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета Simple Smile Днес пробихме ушичките на бебка и вече има обеци Simple Smile Кажете от къде купихте за вашите красавици златни такива? Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 830
Кръсницата и подари златните обици, а във Варна има такъв богат избор, че не знам какво има да се чудиш?

# 2
  • София
  • Мнения: 8 276
Имате много магазини. В София когато ми трябваше да купя венчални халки навсякъде където попитах ми давах срок от минимум 10 дни за изработка. Във Варна влязохме в няколко магазина и сигурно в 3тия като казахме какво искаме ни извадиха 3 кутии(20*20*10 см) с халки и казаха "Харесайте си, мерете" и купихме.
Относно модела дъщеря ми има 2 чифта:
- едните са халкички, които се разделят на 2 и в предната част са прорязани и са сложени 5-6 съвсем миниатюрни циркончета, около 0.9 g.
- втория тип да от тези стандартните, които се закопчават зад ухото но са 2 реда успоредни циркончета със златно помежду им, около 1,2 g.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 289
Кръсницата и подари златните обици, а във Варна има такъв богат избор, че не знам какво има да се чудиш?

Simple Smile Да, запозната съм, че има много голям избор във Варна(въобще не се чудя  WinkPeace Искаше ми се да знам вие от къде сте ги купили, можеше да ме ориентирате към някои магазини.......все пак, благодаря за отделеното време Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 777
Първо,честити ви обички!От днес и ние вече си имаме.Златните си ги купихме от м-н Mantelli на бул "Владислав" 31.От пощата нагоре,преди светофара с "Бенковска",от лявата страна на булеварда.Дано си разбрала,че хич ме няма в обясненията.Има голям избор и всички са много красиви!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 289
Първо,честити ви обички!От днес и ние вече си имаме.Златните си ги купихме от м-н Mantelli на бул "Владислав" 31.От пощата нагоре,преди светофара с "Бенковска",от лявата страна на булеварда.Дано си разбрала,че хич ме няма в обясненията.Има голям избор и всички са много красиви!

Разбрах те, много ти благодаря, беше много мила  bouquet И ние сме от днес  Peace Ще отидем там непременно!

# 6
  • Мнения: 830
Кръсницата и подари златните обици, а във Варна има такъв богат избор, че не знам какво има да се чудиш?

Simple Smile Да, запозната съм, че има много голям избор във Варна(въобще не се чудя  WinkPeace Искаше ми се да знам вие от къде сте ги купили, можеше да ме ориентирате към някои магазини.......все пак, благодаря за отделеното време Simple Smile
Зависи до колко пари можеш да отделиш за обици. По- евтини има на колхозният пазар на магазините за злато, има много хубави моделчета за малки госпожици-семпли и дискретни/ не знам какво търсиш./ Ако искаш обаче нещо впечатляващо отиди в МОЛ-а на първият етаж точно с/у Сваровски  Peace Гледала съм хубави модели и до централна поща преди Клас пиле.
Айде успех   bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравей   bouquet Ако все още се чудиш и не си избрала да помогна и аз  WinkМиналата година лятото купих на една госпожица от центъра срещу хотел Черно море където има едно малко магазинче на Zara outlet .Веднага след него има един магазин за бижута.Не се сещам името му обаче.Избраните от мен обици бяха от бяло злато с малка украска от жълто-халкички. Невероятно красиви бяха около 50-60лв. Дано съм ти помогнала  Hug

Общи условия

Активация на акаунт