Братче или сестриче?

  • 2 752
  • 54
  •   1
Отговори

Анкета

Какво е детето ви и братче или сестриче иска да си има?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 2 587
Темата ми е провокирана от едно скорошно гостуване при познати,където стана на въпрос,че тяхното дете(момче) иска да си има братче(майката е бременна,но още не се знае какво ще е бебето).На което таткото реагира,че това е напълно нормално,кое момче би искало да има сестра  newsm78 Пускам анкетата от любопитство дали наистина е така.
По темата - моята дъщеря иска и двете  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Синът ми не е имал право на избор. Нито някой друг от семействотото

# 2
  • Мнения: 2 556
Моят син също искаше братче, даже скоро братовчед му го питаше какво е искал навремето - брат или сестра - и той: "Ами брат естествено, кой иска момичета." Това при положение, че много обича сестра си и са си все заедно, ама на - човека помни, че е искал брат Wink

# 3
  • BG
  • Мнения: 1 900
По-скоро беше неориентирана.

# 4
  • Мнения: 2 110
Имам момче и когато бях бременна той искаше братче,но си има сестричка,която много обича и защитава в момента !

# 5
  • Мнения: 3 268
Моите деца са братче и сестриче и много се обичат.Обикновено обаче децата искат бебче от своя пол.

# 6
  • Мнения: 560
Когато забременях, голямата ми дъщеря много искаше да родя близнаци. При един от прегледите гинеколожката й каза, че е само едно бебенце и Рали поиска да е сестричка.  А лекарката й отговори: "Сестричка е, като се роди ще черпиш."  Grinning  Много сладка сцена беше.  Laughing

# 7
  • Мнения: 24 467
Ма разбира се, че братче искаше, що му е сестра на младежа, те жените едни такива, ску-у-у чни, глупости не говорят, не пърдят на всеослушание, интересни игри не играят. Никога не е имало друго мнение по въпроса.

# 8
  • Мнения: 9 814
Детето ми е момиче и нямаше предпочитания за пола на бебето.
По-скоро аз не съм й "дала" да има такива.
Винаги съм обяснявала, че мама и татко не мога да избират пола на бебето и дали то е бъде момче или момиче не като да си купиш нещо от магазина.
От първата консултация я водя с мен да гледа бебето, да си махат  Laughing
На ФМ доцентката я попита какво иска да е, а тя учудващо отговори- здраво.

Та важно е каква нагласа ще има детето, а това зависи от родителите.
За мен това е важно, за да няма "разочаровани" на края.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Никой не го е питал, но той сам каза, че иска да му родя кученце ConfusedНе смятам, че малките деца осъзнават от какъв пол са им предпочитанията.

# 10
  • Мнения: 24 467
О, моето беше на шест години и имаше вече твърди предпочитания. На тази възраст е срамотно да играеш с женките, например.  Laughing Ужас, просто! Пък да те сложат да седнеш до момиче в клас си е наказание направо. С възрастта средата оказва все по- голямо влияние, едно е дете на три години, друго- на шест- различни светове са.
Нормално е, ще им мине на мъжете, като пораснат и се освестят. Ще ни търся-я-ят, е не точно нас де, ама така е приказката.

# 11
  • Мнения: 7 201
Минахме през няколко фази-първо беше братче,след това и двете,а сега е определено за сестричка.
Важното е да стане,пък каквото да е. Praynig
Биляна,развесели ме. Laughing Peace

# 12
  • Мнения: 4 362
Не смятам,че въобще осъзнава на нейната възраст какво точно се случва,че и да е наясно какво иска ,в случая братче или сестриче.
ще дам пример само ,че в началото като я питаха "Ти как ли ще ставаш"?,тя отговаряше "Нееее,бати"  ooooh!  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 807
Нашата кокона иска бебе. Каквото и да е. Ако едното било момченце, следващото щяло да е момиченце, защото тя иска и братче и сестричка.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 911
Никой не го е питал, но той сам каза, че иска да му родя кученце Confused
Joy
моето е още малко и не може да изкаже мнение
аз съм била почти на 5, когато съм станала кака и за мен е било важно, че ще имаме бебе, с което ще играя, не съм имала предпочитания за пола. Първото, което съм питала майка ми  в родилното е с какво е облечено бебето  Crazy
Като са ги изписали и са ми дали да разбера, че това няма да е играчката ми, както съм се надявала, съм казала, че щом е тъй е да го връщат  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт